Konu hülyanın oğlu umut😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Dua Bölümü kategorisinde Baharrr tarafından oluşturulan Konu hülyanın oğlu umut😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,565 kez görüntülenmiş, 75 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Dua Bölümü
Konu Başlığı Konu hülyanın oğlu umut😔
Konbuyu başlatan Baharrr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar nasılsınız bebişler nasıl...
Hülya bugün umutu kontrol için hastaneye gòtürecekti hastanede çocuk sedyeden düşmüş yoğun bakımına alınmış durumu nasıl henüz bilmiyorum bol bol duanıza ihtiyacı var inşallah bir sorun yoktur 😔
Allah'ım yaa Rabbim esirgesin Rabbim acil şifalar versin Hülya kardeşimize sabır versin inşallah 🤲😔

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
A
Allah'ım yaa Rabbim esirgesin Rabbim acil şifalar versin Hülya kardeşimize sabır versin inşallah 🤲😔
Amin canm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aaa bayadir giremiyorum bura nolmus umut bebeye anlamadım Türkçem iyi diyil sedyede neki Allah yardimcin olsun Hülya umut bebeye
Bu hani muayene odasına girince doktor yatak gibi bir yere yatırıyor ya muayene etmek için işte o

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Aaa bayadir giremiyorum bura nolmus umut bebeye anlamadım Türkçem iyi diyil sedyede neki Allah yardimcin olsun Hülya umut bebeye
Sede çarpayı kimi bireşdi üstünə uzanılır ambulanslarda zadda olur ee onnandı. Allah özü kömək olsun inşallah hərşey yaxşı olar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Amin kuzum bende bugün büyük kaza atlattım ya yatak odasında temizlik yapıyordum yatağı ters çeviriyordum kaldırmakta zorlandım yandan tutup birden pat diye attım ki meğersem asel oraya geçmiş görmedim çocuğun boynu başı tamamen baza ve yatağın altında kaldı nasil korktum
KıZ verilmiş sadakanız varmış ya ay Allahım geçen bizde taburcu olduğumuz gün az daha duramasak araba ile çarpışıyorduk kayra yı mı tutayım ayrayı mı bilemedim kalbim ağzımda attı o kadar korktum ki 🥺🥺nasıl korktuysam dikişlerim acıdı valla . Anneme dedim bir sadaka filan verelim böyle olmaz diye

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
KıZ verilmiş sadakanız varmış ya ay Allahım geçen bizde taburcu olduğumuz gün az daha duramasak araba ile çarpışıyorduk kayra yı mı tutayım ayrayı mı bilemedim kalbim ağzımda attı o kadar korktum ki 🥺🥺nasıl korktuysam dikişlerim acıdı valla . Anneme dedim bir sadaka filan verelim böyle olmaz diye
Bende sürekli veriyorum kuzum valla benimde verilmiş sadakam varmış yeminle kuzum ya bir anda görmeyince rabbime şükürler olsn da birsey olmadı

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Amin kuzum bende bugün büyük kaza atlattım ya yatak odasında temizlik yapıyordum yatağı ters çeviriyordum kaldırmakta zorlandım yandan tutup birden pat diye attım ki meğersem asel oraya geçmiş görmedim çocuğun boynu başı tamamen baza ve yatağın altında kaldı nasil korktum
Ay dün benimde başıma gelmeyen kalmadı normalde inanmam ama merkür mü geriledi ne yaptı 😬 Çok geçmiş olsun bu bebeklerin işi saniyelik iş

Tüm sayfalar yüklendi.