Sorum var Konu-klomen

• Konbuyu başlatan Dilan furat
  • Toplam 29 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilan furat tarafından oluşturulan Konu-klomen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 640 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konu-klomen
Konbuyu başlatan Dilan furat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar komen kullanıyorum bende affedersiniz wc gittiğimde kahverengi aknti geliyor sizce neden
Bende de çok yoğun şekilde akıntı gelmişti geçen ay ama ben düzensiz kullandım o hapı pek dikkate almadım.saati saatine uymanizi tavsiye ediyor uzmanlar bende yarın başlayacam ona bakalım inşallah hayırlı sonuçlar alırız

Bedia demir

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bende kullanıyorum doktor yazdı yumurtalıkların buyüp buyumedigine bakacak haftaya Altan bakacak yine sonrası nolacak peki @Bedia demir
Cnm gitim Dr çocuk tedavisi istiyirmusun dedi bende evet dedim o da klomeni yazmış adetin 3 günden kullann dedi 2 hafta sonra gel dedi gitmedim ben köyde oturuyomj merkeze gitip gelmek yorucu oluyordu gitmedim ben ardan 15 geçti çok fazla sancım oldu dr gitim ve hamilesin dedi bana

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Cnm gitim Dr çocuk tedavisi istiyirmusun dedi bende evet dedim o da klomeni yazmış adetin 3 günden kullann dedi 2 hafta sonra gel dedi gitmedim ben köyde oturuyomj merkeze gitip gelmek yorucu oluyordu gitmedim ben ardan 15 geçti çok fazla sancım oldu dr gitim ve hamilesin dedi bana
Allah'ım sağ salim evladını kucagina almayi nasip etsin inşallah kuzum🤲🏼🤲🏼🤲🏼🤲🏼

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar