Sorum var Konu-klomen

• Konbuyu başlatan Dilan furat
  • Toplam 29 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilan furat tarafından oluşturulan Konu-klomen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 640 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konu-klomen
Konbuyu başlatan Dilan furat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bende kullanıyorum doktor yazdı yumurtalıkların buyüp buyumedigine bakacak haftaya Altan bakacak yine sonrası nolacak peki @Bedia demir
Haftaya derken canım hap bittikten 2 3 gün sonra gel demişti doktor bana sana öyle birşey demedi mi ben geçen ay 3 4 kere gittim kontrole hap bittikten sonra yumurtayi kontrol ettiler en son büyüyünce çatlatma iğnesi aldım doktor saat 12 de vur dedi ertesi gün ilişki yap dedi.sonra da gün aşırı ilişki olsun dedi.bana tavsiyesi buydu

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Bende de çok yoğun şekilde akıntı gelmişti geçen ay ama ben düzensiz kullandım o hapı pek dikkate almadım.saati saatine uymanizi tavsiye ediyor uzmanlar bende yarın başlayacam ona bakalım inşallah hayırlı sonuçlar alırız
Doktor bana sati satine diye birşey demedi hiç
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Haftaya derken canım hap bittikten 2 3 gün sonra gel demişti doktor bana sana öyle birşey demedi mi ben geçen ay 3 4 kere gittim kontrole hap bittikten sonra yumurtayi kontrol ettiler en son büyüyünce çatlatma iğnesi aldım doktor saat 12 de vur dedi ertesi gün ilişki yap dedi.sonra da gün aşırı ilişki olsun dedi.bana tavsiyesi buydu
Vallaha kuzum bana öyle birşey demedi sadece bunu kullan dedi salı gittim haftaya sali gel bakalım dedi sadece

A

Angelll

Guest
Benimde ilk eşimden 14 yaşında bi oğlum var ikinci eşimle dört senedir korunmuyoruz olmuyor. Rahim filmi çektirdim sol tüpüm tıkalı bu ay doktorum klomen verdi benimde bittikten sonra kahverengi akıntım oldu doktora gittigimde sol tarafimda 2cm lik dört beş adet yumurta vardı sağ tarafımda bir tane 19mm vardı iki gün sonra gittim kendiliğinden çatlamış sağ taraftaki dedi çatlamanın üzerinden 3 gün geçti kasıklarım belim çok ağrıyo çok iştahsızım hamile kalmışmıyımdır acaba çok heycanlıyım :((

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Benimde ilk eşimden 14 yaşında bi oğlum var ikinci eşimle dört senedir korunmuyoruz olmuyor. Rahim filmi çektirdim sol tüpüm tıkalı bu ay doktorum klomen verdi benimde bittikten sonra kahverengi akıntım oldu doktora gittigimde sol tarafimda 2cm lik dört beş adet yumurta vardı sağ tarafımda bir tane 19mm vardı iki gün sonra gittim kendiliğinden çatlamış sağ taraftaki dedi çatlamanın üzerinden 3 gün geçti kasıklarım belim çok ağrıyo çok iştahsızım hamile kalmışmıyımdır acaba çok heycanlıyım :((
Allah'ım inşallah sizede evlat sevinci yaşatır inşallah 🤲🏼🤲🏼🤲🏼

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Doktor bana sati satine diye birşey demedi hiç
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vallaha kuzum bana öyle birşey demedi sadece bunu kullan dedi salı gittim haftaya sali gel bakalım dedi sadece
Ben bugün baslayacam sabah aksam benimki de haftaya salı bitiyor cuma günü gel dedi.bakalim ne yapacak

Tüm sayfalar yüklendi.