Konu yine polikistik over

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Konu yine polikistik over başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 385 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Konu yine polikistik over
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melikee

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bende polikistik over varmış ama hiç belirti yok bu durumda olup da gebe kalan var mı klumen diye bir hap kullanıyorum 5 günde bitecek.sali.gunu kontrole gideceğim klumenden sonra çatlatma iğnesi mi yapılacak acaba

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kizlar bende polikistik over varmış ama hiç belirti yok bu durumda olup da gebe kalan var mı klumen diye bir hap kullanıyorum 5 günde bitecek.sali.gunu kontrole gideceğim klumenden sonra çatlatma iğnesi mi yapılacak acaba
Kuzum bilmiyorum ama hakkında inşallah herseyim hayirlısı olur🤲

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Klomen, kadında yumurtalıkların uyarılarak daha fazla yumurtlamasını sağlayan bir ilaçtır. Özellikle kadınlarda kısırlık tedavisinde kullanılır. Olgun bir yumurtanın (yumurtlama) büyümesini ve salınmasını destekleyen hormon miktarında artışı teşvik etmek amacıyla çalışır. Büyük ihtimal 5 gün sonra eşinle ilişkiye girmeni önerecek doktor

Aslı76

Kayıtlı Üye
rank
Bende de pcos var ve suan cok sukur 3 aylik hamileyim . Bende kullandim yumurtam gelissin diye o zaman gebe olmadim kendiliginden kaldim . Ovolasyon testleri kullandim oyle hamile kaldim .

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Bende de pcos var ve suan cok sukur 3 aylik hamileyim . Bende kullandim yumurtam gelissin diye o zaman gebe olmadim kendiliginden kaldim . Ovolasyon testleri kullandim oyle hamile kaldim .
Pcos için tedavi gördünüz mü iğne hap vs oldu mu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Klomen, kadında yumurtalıkların uyarılarak daha fazla yumurtlamasını sağlayan bir ilaçtır. Özellikle kadınlarda kısırlık tedavisinde kullanılır. Olgun bir yumurtanın (yumurtlama) büyümesini ve salınmasını destekleyen hormon miktarında artışı teşvik etmek amacıyla çalışır. Büyük ihtimal 5 gün sonra eşinle ilişkiye girmeni önerecek doktor
Teşekkür ederim iğne yapmayacak değil mi çatlatma iğnesi falan

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar