Sorum var Konu yine ateş korkuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aynurka tarafından oluşturulan Konu yine ateş korkuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 570 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konu yine ateş korkuyorum
Konbuyu başlatan Aynurka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kızlar gece meleğin ateşi çıktı şuan bi duş aldirdim alnına felan bez koydum yeni düştü gece hastaneye götürdük bişey yapmadılar 39.6 dan 37.8 şuan uyanık olup tavsiyesi olan var mı
Ya geçmiş olsun seninki kötü olmuş ya üzerini ince giydir ateşi varken asla örtme kalın giydirme sürekli duş aldır kıyamam ya

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Geçmiş olsun canım, Ali'nin de 39.5 olmuştu ateşi acilde soğuk kompres uygulandı fitil yapıldı ilaç verildi ateşi on beş dakika içinde 36 ya düştü, üç gün boyunca ateşi çok çıkar canım daha önce de söyledim merak etme bugün son olur yarın birşeyi kalmaz inşallah, antibiyotik verdim doktor onu kullanmadan vücuttaki enfeksiyon gitmez ve böylece ateşi de düşmez, ilaçlarını ver düzenli emzir ve su ver iç sın ateşi düşer inşallah 🤲

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar gece meleğin ateşi çıktı şuan bi duş aldirdim alnına felan bez koydum yeni düştü gece hastaneye götürdük bişey yapmadılar 39.6 dan 37.8 şuan uyanık olup tavsiyesi olan var mı
Hastanede boğazına kulağına bakmadılar mı canım kaç aylık dişten dolayı mı ateşi oluyor acaba 39 a kadar çıktıysa hem hava sıcak hem de enfeksiyonu vardır bence çocuk doktoruna götür detaylı muayene edilsin geçmiş olsun

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Ya geçmiş olsun seninki kötü olmuş ya üzerini ince giydir ateşi varken asla örtme kalın giydirme sürekli duş aldır kıyamam ya
İyilestik çok şükür bir ağzımızın yarası kaldı ve ateşi bu gece çıkmadı kusura bakma anneme geldim o gecenin sabahı 6 da annemle acile başka hastaneye gittik o doktor serumun içine ilaç kırdı ilaç geçirdi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gçmş olsn nsl şimdi düştümü ateşi
Şuanda gayet iyi sağol

Şuanda gayet iyi sağol
Çok geçmiş olsun canım
Sağol canim

Şuanda gayet iyi sağol
Çok geçmiş olsun canım
Sağol canim
Hastanede boğazına kulağına bakmadılar mı canım kaç aylık dişten dolayı mı ateşi oluyor acaba 39 a kadar çıktıysa hem hava sıcak hem de enfeksiyonu vardır bence çocuk doktoruna götür detaylı muayene edilsin geçmiş olsun
Eskişehirde hava aşırı sıcak salgın var her gelen çocuk ateşle hastaneye geliyor

Şuanda gayet iyi sağol
Çok geçmiş olsun canım
Sağol canim
Eskişehirde hava aşırı sıcak salgın var her gelen çocuk ateşle hastaneye geliyor
Geçmiş olsun canım, Ali'nin de 39.5 olmuştu ateşi acilde soğuk kompres uygulandı fitil yapıldı ilaç verildi ateşi on beş dakika içinde 36 ya düştü, üç gün boyunca ateşi çok çıkar canım daha önce de söyledim merak etme bugün son olur yarın birşeyi kalmaz inşallah, antibiyotik verdim doktor onu kullanmadan vücuttaki enfeksiyon gitmez ve böylece ateşi de düşmez, ilaçlarını ver düzenli emzir ve su ver iç sın ateşi düşer inşallah 🤲
Bu gün bizde iyilestik bizim acilde ilaçlı serum verdi şuan iyiyiz şükür üc günü bir ben bir Allah biliyor

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
İyilestik çok şükür bir ağzımızın yarası kaldı ve ateşi bu gece çıkmadı kusura bakma anneme geldim o gecenin sabahı 6 da annemle acile başka hastaneye gittik o doktor serumun içine ilaç kırdı ilaç geçirdi

Şuanda gayet iyi sağol

Şuanda gayet iyi sağol

Sağol canim

Şuanda gayet iyi sağol

Sağol canim

Şuanda gayet iyi sağol

Sağol canim

Bu gün bizde iyilestik bizim acilde ilaçlı serum verdi şuan iyiyiz şükür üc günü bir ben bir Allah biliyor
Çok şükür canım, Allah bir daha yaşatmasın, bizde üç gün zehir gibi geçti gerçekten

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank

Şuanda gayet iyi sağol

Şuanda gayet iyi sağol

Sağol canim

Şuanda gayet iyi sağol

Sağol canim

Şuanda gayet iyi sağol

Sağol canim

Yaa iyileşmenize çok sevindim gerçekten canım iyi etmiş iniz canım çok çok geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.