Sorum var Konu yine ateş korkuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aynurka tarafından oluşturulan Konu yine ateş korkuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 579 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konu yine ateş korkuyorum
Konbuyu başlatan Aynurka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun başka doktora mı gitseniz acaba belki yatış falan verirler daha iyi olur
Üç defa doktora götürdüm 4 güne anca geçer dediler ama geçmek bilmiyor kızımın ağzının ici atesten hep yara oldu ne mama içiyor nede su icebiliyor hiçbirsey yemiyor uyuyamiyor emzik ağzını acıtıyor emziği de bırakamiyor ben daha önce hiç böyle ağız içi görmemiştim dilinin ucundan boğazına kadar hep yara oldu ateşten

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Üç defa doktora götürdüm 4 güne anca geçer dediler ama geçmek bilmiyor kızımın ağzının ici atesten hep yara oldu ne mama içiyor nede su icebiliyor hiçbirsey yemiyor uyuyamiyor emzik ağzını acıtıyor emziği de bırakamiyor ben daha önce hiç böyle ağız içi görmemiştim dilinin ucundan boğazına kadar hep yara oldu ateşten
Kıyamam ya Allah şifa versin serum falan takmıyorlar mı

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Serum taktılar zaten ilk ve son gittiğimde ağızdaki yaralara hic faydası olmadı ağzı için ilaç yazmadilar ben kendim ayrıca bir ilaç aldım onu günde bir defa sürüyorum ama pek faydasını goremedim
Ağızdaki yaralar için bilmiyorum da ben aç kalıyor diye demiştim Rabbim tez zamanda şifa versin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar