Konu zayıflama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hafsanur tarafından oluşturulan Konu zayıflama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 325 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konu zayıflama
Konbuyu başlatan Hafsanur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızım 1 yaşında sezeryan doğum yaptım ama hala kilo veremedim nasıl kilo vermeliyim bana akıl verim bayanlar zayıflama ilacı kulanmak istemiyorum
Canım şu an emzirme dönemindesin değil mi emzirme dönemindeyken bence zayıflamayı diyet yapmayı falan deneme çünkü ne kadar çok yersem biliyorsun o kadar çok süt oluyor emzirme döneminden sonra bence bir diyet falan yapmayı dene istersen

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Kızım 1 yaşında sezeryan doğum yaptım ama hala kilo veremedim nasıl kilo vermeliyim bana akıl verim bayanlar zayıflama ilacı kulanmak istemiyorum
Canım emzirme diyeti var onlara uyarsan hiç birşey olmaz ekmek özellikle keseceksin yersende tam Buğday ekmeği bir dilim bol yeşillik ve evde spor yap canım karbonhidrat çok yeme bende diyetisyen eşliğinde verdim ve hala oğlumu emziriyorum açıkçası sağdan soldan denilen şeylere bakma gücün varsa doktora git yoksa kendin evde yap
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Diyetisyenin verdiği tarife uyarsın

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum diyet yapıyormusun hamur işi yeme

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Hamur işi, kızartma, hazır yiyeceklerden uzak kal. Bol su, salatalık, günde 2 bardağı geçmeyecek şekilde yaprak yeşil çay tüketebilirsin. Ben sinameki de yiyorum baya kilo verdiriyor ama müsil etkisi görüyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar