KONUM BEBEĞİMİN UYKUSUNDA AĞLAMASI 🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış tarafından oluşturulan KONUM BEBEĞİMİN UYKUSUNDA AĞLAMASI 🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 949 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı KONUM BEBEĞİMİN UYKUSUNDA AĞLAMASI 🥺
Konbuyu başlatan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-03-20-09-27-03-733_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2023-03-20-09-27-03-733_com.miui.gallery.jpg
    1.8 MB · Görüntüleme: 42
  • Screenshot_2023-03-20-09-29-10-610_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2023-03-20-09-29-10-610_com.miui.gallery.jpg
    424.4 KB · Görüntüleme: 38

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Kıyamam yaaa 😢😔😔niye ağlıyor acaba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

@Hülya12 hülyam su uyuma şekline baksana ya yiyecem nasıl uyumuş öyle şimdi çekip attım ☺️☺️❤️🥰

Canım benim ❤️🥰😘😘
Yerim seni bennnnn maşallah

@Hülya12 hülyam su uyuma şekline baksana ya yiyecem nasıl uyumuş öyle şimdi çekip attım ☺️☺️❤️🥰

Canım benim ❤️🥰😘😘

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Günaydın kızlar benim kızım 1 yaşında sürekli geceden sabaha kadar uykusunda ağlıyor öyle acıklı ağlıyor ki anlatamam yani sanki kötü rüya görüyor hıçkıra hıçkıra ağlıyor kalkıp yanıma gidiyorum saçlarını seviyorum yok annecim diyorum sonra biraz sakinleşiyo onu böyle görünce çok üzülüyorum niye böyle yapıyor sizinde bebeginiz yaptı mı böyle hiç ...Ayetel Kürsi okuyorum Felak nas suresi okuyorum sürekli birde üstüne 🥺🥺😔😔az önce yine ağladı baktım gözü kapalı ağlıyor uyuyordu yani sesimi duyunca sustu uyumaya devam etti ..😔
Ya üzüldüm canım büyük ihtimalle korkuyor sürekli oku bizimki de öyleydi birde nazar değme durumu da var biz sürekli okuyorduk birde kuranı Kerim'i açıp bir şey okuyup açıkken üç kere yüzüne karşı üflüyorduk hatta babası hep öyle yapıyordu iyi bari sesini duyup sakinleşiyorsa

rank
Ya üzüldüm canım büyük ihtimalle korkuyor sürekli oku bizimki de öyleydi birde nazar değme durumu da var biz sürekli okuyorduk birde kuranı Kerim'i açıp bir şey okuyup açıkken üç kere yüzüne karşı üflüyorduk hatta babası hep öyle yapıyordu iyi bari sesini duyup sakinleşiyorsa
Yaa olabilir nazar komşu geçen gün gördü diyor ki bu kızın çok güzel bana ver kucağından zor aldım😏🙄
Deneyeceğim Kur'an Kerim dinleticem çok teşekkür ederim canım ❣️💕💞😘😘😍

Kıyamam yaaa 😢😔😔niye ağlıyor acaba

Valla demetimm bilmiyorum ya 😔 inşallah bir daha yapmaz böyle 🤲🙏

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Yaa olabilir nazar komşu geçen gün gördü diyor ki bu kızın çok güzel bana ver kucağından zor aldım😏🙄
Deneyeceğim Kur'an Kerim dinleticem çok teşekkür ederim canım ❣️💕💞😘😘😍
Rica ederim canım benim dene çok faydası oldu sanki okuyup 3 kere açıp kapatıyordk benimki sürekli ağladı sürekli kötüydü korkuyordu nazarda degebiliyor söyleyeyim ❤️❤️❤️

rank
Rica ederim canım benim dene çok faydası oldu sanki okuyup 3 kere açıp kapatıyordk benimki sürekli ağladı sürekli kötüydü korkuyordu nazarda degebiliyor söyleyeyim ❤️❤️❤️
Tamam mutlaka yapacam bunu bugün kesin nazardir o zamn ahh gözünüz mu çıksin diyim off kem gözlerden korkarım çevremde baya varda 🤦🏼‍♀️

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Tamam mutlaka yapacam bunu bugün kesin nazardir o zamn ahh gözünüz mu çıksin diyim off kem gözlerden korkarım çevremde baya varda 🤦🏼‍♀️
Yap canım benim ah ah onlar yerde çok benimki de kiloluydu bayağı hep göz değerdi ne zmn bir toplums girsek bir kabalık olsa akşamı gecesi oğlum krizlere girerdi çoğunda gece hastaneye gitmiştik nasıl ağlardı çok kötü ama takip rttim evde bir şey yok bir yere gidince kalabalık birileri gelince sonu hüsrandı biz o korkulu ağlamadan neler çektik

rank
Yap canım benim ah ah onlar yerde çok benimki de kiloluydu bayağı hep göz değerdi ne zmn bir toplums girsek bir kabalık olsa akşamı gecesi oğlum krizlere girerdi çoğunda gece hastaneye gitmiştik nasıl ağlardı çok kötü ama takip rttim evde bir şey yok bir yere gidince kalabalık birileri gelince sonu hüsrandı biz o korkulu ağlamadan neler çektik
Ayy aynenn aynenn benim kızımda asla bir yere misafirliğe gidemiyorum korkudan o yüzden gecen gün AVM ye gittik önüne gelen yanağını sıkıyor bakıyor ya biri de demedi maşallah 🧿🙄sanki üstüne bir ağırlık çöküyor gibi hissediyorum

Sen nasılsın hamilelik nasıl gidiyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar