KONUM BEBEĞİMİN UYKUSUNDA AĞLAMASI 🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde sümeyra.gkck21❤️😍 tarafından oluşturulan KONUM BEBEĞİMİN UYKUSUNDA AĞLAMASI 🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 859 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı KONUM BEBEĞİMİN UYKUSUNDA AĞLAMASI 🥺
Konbuyu başlatan sümeyra.gkck21❤️😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan sümeyra.gkck21❤️😍

sümeyra.gkck21❤️😍

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Benim oğlumda bu aralar öyle acaba çevresinde ona kızan var mı sinirlenen felan birde 11 besmele Fatiha suresi nas Felak Ayetel Kürsi oku canım üzerine üfle rabbimin izini ile inşallah iyi olur
Yok sadece ablası oyuncaklar ile oynarken bağırıyor benim oyuncağım alma diye oda ablasına kızıyor ama korkmuyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cezası bitti değil mi yani

Dimi2121

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın kızlar benim kızım 1 yaşında sürekli geceden sabaha kadar uykusunda ağlıyor öyle acıklı ağlıyor ki anlatamam yani sanki kötü rüya görüyor hıçkıra hıçkıra ağlıyor kalkıp yanıma gidiyorum saçlarını seviyorum yok annecim diyorum sonra biraz sakinleşiyo onu böyle görünce çok üzülüyorum niye böyle yapıyor sizinde bebeginiz yaptı mı böyle hiç ...Ayetel Kürsi okuyorum Felak nas suresi okuyorum sürekli birde üstüne 🥺🥺😔😔az önce yine ağladı baktım gözü kapalı ağlıyor uyuyordu yani sesimi duyunca sustu uyumaya devam etti ..😔
Canim ayetel kursi bol bol oku ustune kesin korkuyordur yada dis cikariyirdur ondan olabilir cok gecmis olsun cnm

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın kızlar benim kızım 1 yaşında sürekli geceden sabaha kadar uykusunda ağlıyor öyle acıklı ağlıyor ki anlatamam yani sanki kötü rüya görüyor hıçkıra hıçkıra ağlıyor kalkıp yanıma gidiyorum saçlarını seviyorum yok annecim diyorum sonra biraz sakinleşiyo onu böyle görünce çok üzülüyorum niye böyle yapıyor sizinde bebeginiz yaptı mı böyle hiç ...Ayetel Kürsi okuyorum Felak nas suresi okuyorum sürekli birde üstüne 🥺🥺😔😔az önce yine ağladı baktım gözü kapalı ağlıyor uyuyordu yani sesimi duyunca sustu uyumaya devam etti ..😔
Canım gün içerisinde etkileneceği birşey mi oldu mesela korku endişe yanlış anlama eğer sen kiziyosan bile bebeklerin bilinç altında kalıyor benim kızım da 9 aylık geçen gece oda böyle oldu gün içinde köpekten korkmuştu ağladı uykusunda o yüzden dedim

sümeyra.gkck21❤️😍

rank
Canim ayetel kursi bol bol oku ustune kesin korkuyordur yada dis cikariyirdur ondan olabilir cok gecmis olsun cnm
Dış çıkarttı canım bencede korkudan olabilir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım gün içerisinde etkileneceği birşey mi oldu mesela korku endişe yanlış anlama eğer sen kiziyosan bile bebeklerin bilinç altında kalıyor benim kızım da 9 aylık geçen gece oda böyle oldu gün içinde köpekten korkmuştu ağladı uykusunda o yüzden dedim
Ya bir gün öyle degilki yani hafta da 2 3 kez öyle ben tabiki kızmıyorum ufacık bebek ne anlasın kizmaktan ben ona kıyamıyorum bile ablası bazen oyuncak elinden alıp bağırıyor oda kızıyor ağlıyor oyuncağı elinden aldığı için onun için de geceleri uykusunda agliyacagini düşünmüyorum sürekli olmuyor çünkü

sümeyra.gkck21❤️😍

rank
Şeytan çocukları da rahat bırakmaz ki canım biraz yanında uyu canım kendisini korumada hissetsin gündüzde dua oku belki nazarda olabilir
Aaa inanmıyorum aslında o öyle ağlayınca dedim yanıma getirip uyutayim ama o oyke alismadigi için uyumaz sandım iyiki söyledin Allah razı olsun ❤️🫶🤲😍

nisabr

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebeğimde henüz iki aylık uykusundan dudaklarıni büküp ağlayarak uyanıyor ağlamaktan çok kapı seslerini duyunca birden sıçrıyor

Tüm sayfalar yüklendi.