Konum bebeğin pozisyonu 😒

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nehir♥️ tarafından oluşturulan Konum bebeğin pozisyonu 😒 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,947 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Konum bebeğin pozisyonu 😒
Konbuyu başlatan Nehir♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İpek'in annesi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar siz bebeğinizin baş aşağı döndüğünü nasıl anladınız yada anlayabiliyormusunuz öyle bir şey varmı??
Canım benim bebeğim 32. haftadan önce başı aşağı ya dönmüş çok asagidaymiş doktorum söylemişti bende kasıklarımda otururken aşırı baskı hissediyordum hareket ettiğinde midenin altında sert bişey beliriyordu elimi koyduğumda ben hep kafası diye düşünmüştüm meğerse poposuymuş 🤭😂 yani ben çok anlayamamıştım

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Doğm yaklaşnca son pozsyonlarnı belirlermş. Zaten ultrasonda bilgisi verilir.Daha erken haftalarda içerdr sürekli gezdiği için her pozsynda oluyo. Benim şuan 20.haftam her doktora gittiğimde farklı pozsyonda yeri geniş tabi dönp duruyo 😁😁

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar siz bebeğinizin baş aşağı döndüğünü nasıl anladınız yada anlayabiliyormusunuz öyle bir şey varmı??
Canım hareketlerine dikkat et eğer canın yanacak şekilde tekme atıyorsa bilki bebeğinin kafası aşağıdadır benim öyle olmuştu bugünde doktora söyledim evet dedi bebeğin bası aşağıda heran doğum kanalına girer dedi 🥰

Nehir♥️

Kayıtlı Üye
rank
Canım hareketlerine dikkat et eğer canın yanacak şekilde tekme atıyorsa bilki bebeğinin kafası aşağıdadır benim öyle olmuştu bugünde doktora söyledim evet dedi bebeğin bası aşağıda heran doğum kanalına girer dedi 🥰
Benim çok sert tekme atıyo valla ama yanlarda çok oynuyo sağda solda mesela ortada ama karnımın altında değil o beni şüpheye düşürüyo bide 33. Haftadayım normal doğum istiyorum dönmezse sezeryan olmak istemiyorum 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benim bebeğim 32. haftadan önce başı aşağı ya dönmüş çok asagidaymiş doktorum söylemişti bende kasıklarımda otururken aşırı baskı hissediyordum hareket ettiğinde midenin altında sert bişey beliriyordu elimi koyduğumda ben hep kafası diye düşünmüştüm meğerse poposuymuş 🤭😂 yani ben çok anlayamamıştım
Evet karnım katlandığında sertleşiyo özellikle otururken zaten hemen ama o kadar büyük baskı vermiyo açıkçası
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet karnım katlandığında sertleşiyo özellikle otururken zaten hemen ama o kadar büyük baskı vermiyo açıkçası
Bana 35. Haftamda doktor söyledi canım dışardan oyle anlaşılacak birşey değil sanirim
Hmm galiba öyle de bazıları anlayabiliyo benim ilk bide sağda hareket etse solada tekme atıyo ordan biraz tahmin ediyorum bende

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bnde göbek delimin üstünde hissetöeye başladım poposunu cnm😊

Tüm sayfalar yüklendi.