Konum bebeğin pozisyonu 😒

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nehir♥️ tarafından oluşturulan Konum bebeğin pozisyonu 😒 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,972 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Konum bebeğin pozisyonu 😒
Konbuyu başlatan Nehir♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İpek'in annesi

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar siz bebeğinizin baş aşağı döndüğünü nasıl anladınız yada anlayabiliyormusunuz öyle bir şey varmı??
Valla anlasilmiyo canim banada doktorum soylemisti kafasini sandigim sey poposuymus 😂 karnimin ustunden firliyodu 😂🤩 kafasinin yaninda ayaklariymis ayaklariyla ittirdikce de normal dogum pozisyonuna yer yapmisti kendine bidahada farkli sekle donemedi oyle kalmisti 😂 kafa ustu donuyodu sadece ayaklar bi sagda binsolda poposu bi saga bi sola donuyodu, bu yuzden de hic sert tekmesi olmadi 😂😂🤸🤸 usgde doktorun soyler sana canim

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar siz bebeğinizin baş aşağı döndüğünü nasıl anladınız yada anlayabiliyormusunuz öyle bir şey varmı??
Tabi ki de var cnm benimki sağ olsun 2 ayi geçtik hep baş aşağı dura dura erken doğum olacak dedi dr en büyük belirtisi üst göbek ve mide arasi bos oluyo ve yanlarda tamamen göbeğe toplanıyorhareketi oralarda sert oluyo yanlarda ve bide tarafında kipirdamalar oluyo arada oda zaten elleri ayakları kafası aşağıda olduğu için hep sanki aşağıda bi baskı var gibi olur su andavoyleyim ve hareket ettikçe kanana oluyo aşağı iniyo deri dr

Ebranur kel

Kayıtlı Üye
rank
Ben anlayamadım canım başı aşağı düştü diye düşündüğüm kızımın başı yukardaymis hiç geri dönmeye de niyeti olmadı.Bilmeden bebisimin kafası diye poposunu sevmişim😂

Nehir♥️

Kayıtlı Üye
rank
9
Valla anlasilmiyo canim banada doktorum soylemisti kafasini sandigim sey poposuymus 😂 karnimin ustunden firliyodu 😂🤩 kafasinin yaninda ayaklariymis ayaklariyla ittirdikce de normal dogum pozisyonuna yer yapmisti kendine bidahada farkli sekle donemedi oyle kalmisti 😂 kafa ustu donuyodu sadece ayaklar bi sagda binsolda poposu bi saga bi sola donuyodu, bu yuzden de hic sert tekmesi olmadi 😂😂🤸🤸 usgde doktorun soyler sana canim
Bende gidince öğrenicem artık inşallah dönmüştür yaa
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşa
Ben Dr gittim 2 hafta önce bebek ters dedi sezeryan dedi çok şükür dün gittim kendini düzeltmiş ti normal doğum dedi. Bidaha
Inşallah bende normal olur herşey

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Bi gün hareket etmedi pek sonra şiddetli hareket etmeye başladı 28.haftada falandı galiba şimdi hala hareketli 33.haftadayız herhalde o hareket etmediği gün döndü gibime geliyor ama emin değilim 🤭

Tüm sayfalar yüklendi.