"KONUM" UYKU SORUNU😥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"KONUM\" UYKU SORUNU😥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 878 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı \"KONUM\" UYKU SORUNU😥
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kızlar Hayırlı Sabahlar Güzel Gününüz Olsun İnşallah Allahın Rahmeti Bereketi Üzerinize Olsun İnşallah 🤲🏻 Ben Sağa Dönüyorum Yatamıyorum Dola Dönüyorum Yine Yatamıyorum İyice Ağrım Oluyor O Zaman Sabaha Kadar 'Da Yatamadım Ağrımdan Dola

Kızlar Hayırlı Sabahlar Güzel Gününüz Olsun İnşallah Allahın Rahmeti Bereketi Üzerinize Olsun İnşallah 🤲🏻 Ben Sağa Dönüyorum Yatamıyorum Dola Dönüyorum Yine Yatamıyorum İyice Ağrım Oluyor O Zaman Sabaha Kadar 'Da Yatamadım Ağrımdan Dolayı🥺😢
Merhabalar hayırlı günler olsun canım benim geçmiş olsun bende de uyku sorunu var ya hamileliğin ilk gününden beridir dikkat et canım benim bolca dinlen kendini yorma ağrını çok aklına getirme düşünme takma

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar Hayırlı Sabahlar Güzel Gününüz Olsun İnşallah Allahın Rahmeti Bereketi Üzerinize Olsun İnşallah 🤲🏻 Ben Sağa Dönüyorum Yatamıyorum Dola Dönüyorum Yine Yatamıyorum İyice Ağrım Oluyor O Zaman Sabaha Kadar 'Da Yatamadım Ağrımdan Dolayı🥺😢
Paşalar annesine rahat vermiyor anlaşılan. 😐😍Sol tarafına yat ve sırtına bacaklarının arasına yastık koy kuzum birde öyle dene sana iyi gelen yatma pozisyonunu bulursun.

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Merhabalar hayırlı günler olsun canım benim geçmiş olsun bende de uyku sorunu var ya hamileliğin ilk gününden beridir dikkat et canım benim bolca dinlen kendini yorma ağrını çok aklına getirme düşünme takma
İnşallah canım benim inşallah ♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebisler büyüyor hülya bence normal
Evet kuzum haklisin ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Paşalar annesine rahat vermiyor anlaşılan. 😐😍Sol tarafına yat ve sırtına bacaklarının arasına yastık koy kuzum birde öyle dene sana iyi gelen yatma pozisyonunu bulursun.
Teşekkür ederim birtanem inşallah ❤️🤲🏻🤩

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kız çok beğendim profil yapayım dedim. Tabiki sana özel çekip attım attıktan 1 hafta sonra profil yapasım geldi. İstersen kaldırabilirim 🥺😂😂
Yok canım ne kaldırması 😂😂birazcık kıskanmış olabilirim sadece 😂😂yada kaldır bananaeeeeeğ 😂😂başka bir şey koy🤭🤭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar