Sorum var Konumuz cınsıyet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bedia demir tarafından oluşturulan Konumuz cınsıyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,053 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konumuz cınsıyet
Konbuyu başlatan Bedia demir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Küçük duam

Bedia demir

Kayıtlı Üye
rank
ayrrintili ultrosnada ne dedilerse odud
Muayene eden Dr bısey demedi o kadar para verdim sorularımım bır tanesınr cevap vermedi doktorun cık dedı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım ben tarama için ulturasyona girdim orda kesin dediler. Alışverişi bence 7 aylıkken yap çünkü sana yürü dicekler en azından bahanem olur
Neden turu diyecekı

Bedia demir

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben tarama için ulturasyona girdim orda kesin dediler. Alışverişi bence 7 aylıkken yap çünkü sana yürü dicekler en azından bahanem olur
Neden turu diyecekı
Detaylı ultrasonda cinsiyet kesinleşir canım. Değişmez artık inşallah
İnsallah

o zaman baska dr git
Beni sürekli gitiğim doktor iyi ama genis ultrasonda olan hic konusmadı 700₺ verdım ultrasonyona doktoruma gıtmde hesey güzel dedi

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Ne anladım ama ben daha önce sezaryan yaptım yıne sezaryan yapacam Allah iziniyle 24 Mart'ta dedi

O zmn bebek tam posizyon verene kadar emin olamazsın canım. Benim bebem 6 aylıktan önce net göstermedi onlarda şüpheleniyoruz veya yüzdelik olarak oran söylediler. Olsun sağlıkla gelsin eninde sonunda öğrenirsin. Rabbim hayırlı doğum versin sağlıkla al kucagina

Tüm sayfalar yüklendi.