Konumuz" ELVEDA"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Konumuz\" ELVEDA\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,125 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Konumuz\" ELVEDA\"
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhaba güzel anneler ve anne adayları öncelikle sizleri çok sevdiğimi bilin bazılarının yeri bende çok farklı bu uygulamada sanırım o kişileri hayatım boyunca hiç bir zamaj unutamayacağım ki unutmakta istemiyorum iyi günümde kötü günümde hep yanımda oldunuz şuan bir kaçınız belki yaptığım bu olaya üzülecek ama ben bu aralar hiç iyi değilim bilmiyorum ama değişik duygular içindeyim herkesten herşey den uzaklaşmak istiyorum. Sizleri çok seviyorum uygulamaya geri gelir miyim inanın bilmiyorum😢 gelmek istiyor muyum onu da bilmiyorum. Bana nerdeyse şu 1 yılda abla kardeş hatta bazıları anne gibi oldu çok iyi insanlar tanıdım insan cidden görmeden de birilerini sevebiliyormys siz bunun en büyük kanıtısınız... (@Demetdemet rabbim sağ salim yavrunu kucağına almayı nasip etsin inşallah) (@Umutluuu( Umut olsun ) ve @Melikee rabbim ikiniz de tez zamanda sağlıklı bir Melek nasip etsin inşallah 🤲🏻)... Şuan ağlamamak için kendimi zor tutuyorum kızlar sizleri çok seviyorum benim birinizde ufacık bile hakkım varsa sonuna kadar helal olsun sizler de helal edin ... Allah'ıma emanetsiniz❤️🤲🏻
Hakkım varsa helal olsun kuzum ama nereye ya🥹 illaki gidecem diyorsanda birazcık uzaklaş toparlan gel bir daha sen bizsiz yapmazsın bizde sensiz. Bu uygulamayı kullanıyorsam senin ve sevdiğim kişiler için burdayım. Kendimi yarı yolda bırakılmış gibi hissettim valla 😔

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Merhaba güzel anneler ve anne adayları öncelikle sizleri çok sevdiğimi bilin bazılarının yeri bende çok farklı bu uygulamada sanırım o kişileri hayatım boyunca hiç bir zamaj unutamayacağım ki unutmakta istemiyorum iyi günümde kötü günümde hep yanımda oldunuz şuan bir kaçınız belki yaptığım bu olaya üzülecek ama ben bu aralar hiç iyi değilim bilmiyorum ama değişik duygular içindeyim herkesten herşey den uzaklaşmak istiyorum. Sizleri çok seviyorum uygulamaya geri gelir miyim inanın bilmiyorum😢 gelmek istiyor muyum onu da bilmiyorum. Bana nerdeyse şu 1 yılda abla kardeş hatta bazıları anne gibi oldu çok iyi insanlar tanıdım insan cidden görmeden de birilerini sevebiliyormys siz bunun en büyük kanıtısınız... (@Demetdemet rabbim sağ salim yavrunu kucağına almayı nasip etsin inşallah) (@Umutluuu( Umut olsun ) ve @Melikee rabbim ikiniz de tez zamanda sağlıklı bir Melek nasip etsin inşallah 🤲🏻)... Şuan ağlamamak için kendimi zor tutuyorum kızlar sizleri çok seviyorum benim birinizde ufacık bile hakkım varsa sonuna kadar helal olsun sizler de helal edin ... Allah'ıma emanetsiniz❤️🤲🏻
Ya Ayşem nereye gidiyorsun yapma bize bunu 😭😞
Bende gidiyorum o zmn zaten biliyorsun buraya sen hülya ve Merve için giriyorum yani sık sık sohbetimiz oluyor, sen gidersen bir kişi eksik kalırız 😞😞 bende ayrılıyorum eğer geri gelirsen msj at o zmn bende gelirim yoksan bende yokum 👍 eğer benimde hakkım varsa helal olsun Allah'a emanet ol seni gerçekten çok seviyorum Kayra ve ikinizi çokça öpüyorum hoşçakal kardeşim benim ❤️💝😞😭

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank
Ah dileğim bende seni çok seviyorum inan ki ama cidden yıprandım artık yoruldum 🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yine takıldığın bir şey olursa her zaman sorabilirsin rabiam biliyorsun twkiplesiyoruz.. sıkıntın olursa her zaman dinlerim miniği öp yerime
İns en kısa zamanda aramıza dönersin kuzum🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İns en kısa zamanda aramıza dönersin kuzum🤲
Çok kısa bir zaman oldu sanırım çünkü en fazla 3 saat sizsizliğe dayanabildim 🥺🙁. Ne buraya girerek yapabiliyorum ne girmeden sırf bu yüzden bile kafayı yiyebilirim. 🥺🥺.. Allah'ım kimseye boyundan büyük yükler nasip etmesin inslqlqh çok zor 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar