Konunuz airfryer🙈🙈

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Konunuz airfryer🙈🙈 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,134 kez görüntülenmiş, 136 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Konunuz airfryer🙈🙈
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar airfryer kullanan varmi nasil memnunmusunuz hangi markayi tavsiye edersiniz ve kac litre olani kullaniyorusnuz ya ben almayi düşünüyorum ama gerçekten övdükleri kadar mi bilemedim 6.5 litre olanindan düşünüyorum kullananlar bana akil verirmisiniz🤷‍♀️💜
Kullanıyorum güzel ama yinede fırında yapıyorum oğlum acil acıktım deyince iyi oluyor hızlı pisiyor

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Valla çok kullanışlı ya benim yok ama patates kızartması için çok almak isterim etrafı kirleten tum yağlı yemekler için muhteşem bende yorumlara bakiyim belki birgün alırım 😅
Ay Aynen kuzum Vallahi Ocak silmekten artık gına geldi ya bunda çok önerdiler çevrende de kullanan var gerçekten çok memnun olduklarını söylüyorlar ya Ben cesaret edemiyorum Hani alırım Bu sefer de adamın çenesinden kurtulamam işte bak aldırdın hiçbir halta yaramıyor ondan dolayı dedim Size bir sorayım Hani gerçekten böyle övüldüğü kadar mükemmel bir şey mi Ben de çok istiyorum çok hevesim var🤭🤭🤭🤪🤪🤪
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kullanıyorum güzel ama yinede fırında yapıyorum oğlum acil acıktım deyince iyi oluyor hızlı pisiyor
Değil mi kuzum hızlı pişiriyor Peki mesela tavuğu eti onda pişirdiğin zaman çiğ gibi olmuyor değil mi Çünkü hızlı pişirdiği için hani tadı nasıl oluyor veyahut da eti sert mi yapıyor yumuşak mı oluyor

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Ay Aynen kuzum Vallahi Ocak silmekten artık gına geldi ya bunda çok önerdiler çevrende de kullanan var gerçekten çok memnun olduklarını söylüyorlar ya Ben cesaret edemiyorum Hani alırım Bu sefer de adamın çenesinden kurtulamam işte bak aldırdın hiçbir halta yaramıyor ondan dolayı dedim Size bir sorayım Hani gerçekten böyle övüldüğü kadar mükemmel bir şey mi Ben de çok istiyorum çok hevesim var🤭🤭🤭🤪🤪🤪

Değil mi kuzum hızlı pişiriyor Peki mesela tavuğu eti onda pişirdiğin zaman çiğ gibi olmuyor değil mi Çünkü hızlı pişirdiği için hani tadı nasıl oluyor veyahut da eti sert mi yapıyor yumuşak mı oluyor
Yok hepsinin ayarı var ona göre pişiyor zaten karnıyarık yaptım gecen güzel oldu benimki XXL bu arada

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank

Şimdi çocuk olunca daha da kızartma falan daha çok yapılıyor tek ocak kirlense iyi mutfak batıyor yağdan aman kocalar işe yarasada konuşurlar onlar hergün kızartma yapip bide üstüne mutfak temizleseler coktan almışlardır biz kadinlar herşeyi düşünüyoruz bende alınacak listesine ekliyim artik kaç sene sonra alırım kim bilir 🤣

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ben büyüğünü aldım en geniş yabancı marka şimdilik kullanışlı köfte patates tavuk yemeklerine güzel oluyor
Anladım kuzum doğru yabancı markalar oradaki ya ben de 6,5 L olanla istiyorum O da bayağı bir büyük iş falan geniş bakalım Eşimle bir konuşayım da tekrardan biraz onu ikna edeyim🤭🤭🤭

Şimdi çocuk olunca daha da kızartma falan daha çok yapılıyor tek ocak kirlense iyi mutfak batıyor yağdan aman kocalar işe yarasada konuşurlar onlar hergün kızartma yapip bide üstüne mutfak temizleseler coktan almışlardır biz kadinlar herşeyi düşünüyoruz bende alınacak listesine ekliyim artik kaç sene sonra alırım kim bilir 🤣
Oy kuzum İnşallah benden önce alırsın sen belki bakarsın işin sürprizi yapar anneler günü geliyor hiç belli olmaz🥰🥰🥰

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Anladım kuzum doğru yabancı markalar oradaki ya ben de 6,5 L olanla istiyorum O da bayağı bir büyük iş falan geniş bakalım Eşimle bir konuşayım da tekrardan biraz onu ikna edeyim🤭🤭🤭

Oy kuzum İnşallah benden önce alırsın sen belki bakarsın işin sürprizi yapar anneler günü geliyor hiç belli olmaz🥰🥰🥰
En büyüğü 7 milyar di fiyatı artmadiysa kız kardeşim almış

Tüm sayfalar yüklendi.