Konunuz airfryer🙈🙈

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Konunuz airfryer🙈🙈 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,129 kez görüntülenmiş, 136 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Konunuz airfryer🙈🙈
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Anladım kuzum doğru yabancı markalar oradaki ya ben de 6,5 L olanla istiyorum O da bayağı bir büyük iş falan geniş bakalım Eşimle bir konuşayım da tekrardan biraz onu ikna edeyim🤭🤭🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oy kuzum İnşallah benden önce alırsın sen belki bakarsın işin sürprizi yapar anneler günü geliyor hiç belli olmaz🥰🥰🥰
Ay anneler gününü unutmuşum bende anne oldum ve ilk anneler günüm iyi hatırlattın Canim benim bugün anneler gününü eşime hatırlatıyım unutmasın 😅

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Al canım güle güle kullan
Ayyy teşekkür ederim kuzum🥰 bi aliyimda güle gule kullanirim insallah🤭🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay anneler gününü unutmuşum bende anne oldum ve ilk anneler günüm iyi hatırlattın Canim benim bugün anneler gününü eşime hatırlatıyım unutmasın 😅
Aynen aynen hatirlat sen bi bundan da az bahset 🤭🤭🤭👍👍🤪🤪

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar airfryer kullanan varmi nasil memnunmusunuz hangi markayi tavsiye edersiniz ve kac litre olani kullaniyorusnuz ya ben almayi düşünüyorum ama gerçekten övdükleri kadar mi bilemedim 6.5 litre olanindan düşünüyorum kullananlar bana akil verirmisiniz🤷‍♀️💜
Ben kullanmıyorum kuzum

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.