Konunuz airfryer🙈🙈

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Konunuz airfryer🙈🙈 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,175 kez görüntülenmiş, 136 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Konunuz airfryer🙈🙈
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar airfryer kullanan varmi nasil memnunmusunuz hangi markayi tavsiye edersiniz ve kac litre olani kullaniyorusnuz ya ben almayi düşünüyorum ama gerçekten övdükleri kadar mi bilemedim 6.5 litre olanindan düşünüyorum kullananlar bana akil verirmisiniz🤷‍♀️💜
Ben araştırdığımda içinde azot biriktiğini okudum o da çok zararlı yağdan kâr edilecek diye kanser ediyorlar

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canım ben aldım bir sefer patates kızartması yaptım sonra malum depremden dolayı nasip olmadı ama güzel yaptı. Bende bime gelmişti 1800 TL'ye aldım Simfer 5.5 litre
Canım benim ya İnşallah gene yaparsın kuzum benim Çok iyi almışsın Sen 1800'e hiçbir şey değil şu an fiyatlar 5.000 6.000 7.000 hep o civarda patatesi böyle yağlı mı bırakıyor veyahut da hiç et falan denedin mi

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Valla çok kullanışlı ya benim yok ama patates kızartması için çok almak isterim etrafı kirleten tum yağlı yemekler için muhteşem bende yorumlara bakiyim belki birgün alırım 😅
Aynen ya kızartma yaparken Ocak maf oliyo o yüzden hiç yapmak istemiyorum 🥺 Air fryer de pahalı ama biraz 🤩elbet bi gun alırız

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Normal fritöz kullanan var mı peki aranızda 🥰ben o zaman ceyizime alacaktım o yağ orda öyle birikiyo koku siniyo gibi o yüzden almamıştım annemlerin vardı o zaman kullaniyoduk

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar airfryer kullanan varmi nasil memnunmusunuz hangi markayi tavsiye edersiniz ve kac litre olani kullaniyorusnuz ya ben almayi düşünüyorum ama gerçekten övdükleri kadar mi bilemedim 6.5 litre olanindan düşünüyorum kullananlar bana akil verirmisiniz🤷‍♀️💜
Bende Philips premium XXL olanı var canım benim memnunum hızlı pişiriyor 5 Litre

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Aynen ya kızartma yaparken Ocak maf oliyo o yüzden hiç yapmak istemiyorum 🥺 Air fryer de pahalı ama biraz 🤩elbet bi gun alırız
Aynen kuzum yaa bir elimde bez o sekilde kizartma yapiyorum yaparsamda evde cok fazla yapma taraftarif degilim ama mecbur oluyoruz insallah alirsin kuzum sende
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal fritöz kullanan var mı peki aranızda 🥰ben o zaman ceyizime alacaktım o yağ orda öyle birikiyo koku siniyo gibi o yüzden almamıştım annemlerin vardı o zaman kullaniyoduk
Onu sevmiyorum kuzum iste teyzemin vardi hem temizlemesi onun cok zahmetliymis

🙏🥰

🙏🥰
Bende Philips premium XXL olanı var canım benim memnunum hızlı pişiriyor 5 Litre
Kacta almistin kuzum temizlemesi nasil oluyor emine zor mu

Tüm sayfalar yüklendi.