Korku

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Korku başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 873 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Korku
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ya kizlar oğlumun yanında kahkaha atayım çok korkuyor ağlıyor yüksek bir sesle müzik açılsın korkuyor herhangi bir bebek bağırsın korkuyor yani neden böyle nasil alıştıracam yüksek sese üstüne korku girerse tedirginim herşeyden korkarsa diye
Kuzum şu an bu aylarda bebekler bazı şeylerden korkabiliyor insanları yabancılaya biliyor 6-7 ay arasında Çünkü iyice her şeyi öğreniyorlar sesli oyuncaklar alabilirsin Onun ilgisini çeken Hani onlarla oynayınca ses çıkınca korkmayabilir alışabilirim bu duruma

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum şu an bu aylarda bebekler bazı şeylerden korkabiliyor insanları yabancılaya biliyor 6-7 ay arasında Çünkü iyice her şeyi öğreniyorlar sesli oyuncaklar alabilirsin Onun ilgisini çeken Hani onlarla oynayınca ses çıkınca korkmayabilir alışabilirim bu duruma
Oyuncak aldim canim oyun oynarken hayranların seslerini çıkartıyorum farklı ses tonlarına alışsın diye ama artik evde kahkaha atamiyoruz

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Katılıyorum benim kızımda öyleydi şimdi korkmuyor sesi çok seviyor müzikli oyuncaklar aldım çok seviyor

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Oyuncak aldim canim oyun oynarken hayranların seslerini çıkartıyorum farklı ses tonlarına alışsın diye ama artik evde kahkaha atamiyoruz
Sen böyle sesi fazla çıkan şarkı söyleyen bir oyuncak al bak emin ol dikkatini çekip sesi alışacaktır geçici bir durumdur Korkma bebekler her ay farklı bir atak içerisine giriyor laren de öyleydi çünkü ama laren dogdu doğali yüksek sesi hiç sevmiyor

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Sen böyle sesi fazla çıkan şarkı söyleyen bir oyuncak al bak emin ol dikkatini çekip sesi alışacaktır geçici bir durumdur Korkma bebekler her ay farklı bir atak içerisine giriyor laren de öyleydi çünkü ama laren dogdu doğali yüksek sesi hiç sevmiyor
Bebek olmak da sanki zormuş her ay farklı ataklar 😂😂 20 gun sonra düğününüz varda orda neyapacak

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar