Korku

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Korku başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 816 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Korku
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ya kizlar oğlumun yanında kahkaha atayım çok korkuyor ağlıyor yüksek bir sesle müzik açılsın korkuyor herhangi bir bebek bağırsın korkuyor yani neden böyle nasil alıştıracam yüksek sese üstüne korku girerse tedirginim herşeyden korkarsa diye
Yaaa benim oğlum da öyle kuzum maalesef ki uzun bir süre yüksek sesle konuşma canım bende öyle yapıyorum en azından bikacay

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
20 gun sonra düğününüz var orda ne yapacam ben
Benim cocugum da her sesten korkuyor, hafif seste(cok sessiz ortamda uyuyor) uyumuyor. Gecen zorunlu oldugum bir dugune gittim, devamli ses oldugu icin dugunde uyudu ve devamli yuksek ses oldugu icin hic korkmadi. Sadece ilk yuksek ses gelince korkuyor o kadar. Bu yuzden endiselenme ☺️ dugune gittigin icin duzeni sasabiliyor ve birkac gun huzursuzluk yapabiliyor o kadar ☺️☺️

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Benim cocugum da her sesten korkuyor, hafif seste(cok sessiz ortamda uyuyor) uyumuyor. Gecen zorunlu oldugum bir dugune gittim, devamli ses oldugu icin dugunde uyudu ve devamli yuksek ses oldugu icin hic korkmadi. Sadece ilk yuksek ses gelince korkuyor o kadar. Bu yuzden endiselenme ☺️ dugune gittigin icin duzeni sasabiliyor ve birkac gun huzursuzluk yapabiliyor o kadar ☺️☺️
Düğün günü çingenelik yapmasın da 😂 bir kaç günkü huzursuzluğu yeri ne getiririz🙂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar