Korkunçmu okadar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan Korkunçmu okadar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,825 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Korkunçmu okadar
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ASİL 'İN Annesi

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Kızlar eltim beni doğum için çok korkutyor .ben yanında hiç kokrmuorum diorum cesaretlendiriyorum kndimi ama o hrle ben seni doğuma girerken görcem diıo ben diom ıkınmayıncok güzel yapcamışın o dio hele sancıdan bi ıkınabilsen bagırcan gelio diıo okadar mu korkutucu yaa annişler😥🤲
Herkesin doğum hikayesi farklı canım, korkulacak birşey yok inşaallah kolay doğumlarimiz olur 🤍

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar eltim beni doğum için çok korkutyor .ben yanında hiç kokrmuorum diorum cesaretlendiriyorum kndimi ama o hrle ben seni doğuma girerken görcem diıo ben diom ıkınmayıncok güzel yapcamışın o dio hele sancıdan bi ıkınabilsen bagırcan gelio diıo okadar mu korkutucu yaa annişler😥🤲
Herşeyin bir zorluğu olduğu gibi elbette doğumunda zorluğu vardır . Ama bunu buyutucekte birşey yok kendini psikolojik olarak yorma çökertme inan insan çektiği acıyı sanciyi unutuyor, kimse kucağından çıkarmıyor elbet ama eltinde sanki bile isteye yapıyor gibime geldi. Valla normal doğum da olsa sezeryanda olsa en fazla 1 haftaya dağ gibi dikiliyorsun yine ayağa. Acısı kısa ama evladını sevmesi ömür sürüyor bu lezzete değer ❤️

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Eltin boş beleş kadının teki bence dinleme onu doğuma gidecek kadına söylenecek şey mi onlar?
Her doğum kendine has oluyor canım benim istediğin kadar kendini ayarla planla o an gelişiyor herşey burada 10 dk da doğum yapanda var 12 saatte doğum yapanda. Evet sancısı çok şiddetli yalan değil ama herşey doktorunu dinlemekten geçiyor. Ben doğumdayken ıkın diyolardı bağırıyordum istemsiz sonra ebe kulağıma eğilip bağırırsan ıkınamazsın sancın gelince bağırma ıkın sadece dedi gerçekten de kolaylaşıyor doktorunu dinle başkalarını dinleme sen

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Herşeyin bir zorluğu olduğu gibi elbette doğumunda zorluğu vardır . Ama bunu buyutucekte birşey yok kendini psikolojik olarak yorma çökertme inan insan çektiği acıyı sanciyi unutuyor, kimse kucağından çıkarmıyor elbet ama eltinde sanki bile isteye yapıyor gibime geldi. Valla normal doğum da olsa sezeryanda olsa en fazla 1 haftaya dağ gibi dikiliyorsun yine ayağa. Acısı kısa ama evladını sevmesi ömür sürüyor bu lezzete değer ❤️
O zaten korktmak için elinden geleni yapar nede olsa 🙄

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Bence kimseyi dinleme herkesin ağrı eşiği farklı, gücü farklı çatısı farklı, bebeğinin kilosu farklı yani herkes ayNi şeyi yaşayacak diye bir kaide yok. Heleki böyle bir konuda seni korkutmaya çalışan birini asla dinleme ve kimseye de sorma bence nasıl diye bunca kadın bunu başarıp yapmışsa ve Allah bunu kadınlara yüklemişse bizde bunu kaldıracak başaracak güç vardır emin ol. Sakin ol asla birinin öbürünün lafıyla kendini strese sokma unutma herşey psikolojide başlar psikolojide biter 🤗🤗

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Eltin boş beleş kadının teki bence dinleme onu doğuma gidecek kadına söylenecek şey mi onlar?
Her doğum kendine has oluyor canım benim istediğin kadar kendini ayarla planla o an gelişiyor herşey burada 10 dk da doğum yapanda var 12 saatte doğum yapanda. Evet sancısı çok şiddetli yalan değil ama herşey doktorunu dinlemekten geçiyor. Ben doğumdayken ıkın diyolardı bağırıyordum istemsiz sonra ebe kulağıma eğilip bağırırsan ıkınamazsın sancın gelince bağırma ıkın sadece dedi gerçekten de kolaylaşıyor doktorunu dinle başkalarını dinleme sen
Bnde eltime onunanlatmaya çalıştım dahada korktmaya başaldı yok dikiş atıolarmışda çok kötü agrıdan hissetmemiş o birde uyuşturmadan atıolarmış manyakmı ne

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Bnde eltime onunanlatmaya çalıştım dahada korktmaya başaldı yok dikiş atıolarmışda çok kötü agrıdan hissetmemiş o birde uyuşturmadan atıolarmış manyakmı ne
Yav he he kasapta doğum yapmış o bendede dikiş vardı boydan boya kestiler çocuk çıkamıyor diye dikişi de hissetmedim çünkü uyuşturdu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar