Korkunçmu okadar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan Korkunçmu okadar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,812 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Korkunçmu okadar
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ASİL 'İN Annesi

Dilanreyyan

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar eltim beni doğum için çok korkutyor .ben yanında hiç kokrmuorum diorum cesaretlendiriyorum kndimi ama o hrle ben seni doğuma girerken görcem diıo ben diom ıkınmayıncok güzel yapcamışın o dio hele sancıdan bi ıkınabilsen bagırcan gelio diıo okadar mu korkutucu yaa annişler😥🤲
Allah yardım ediyor canım ne kadar acı çeksende bebeğini gördüğün an geçiyor. Şuan doğum sancimı hatırlamıyorum bile Allah kolaylık versin inşallah sağ salim alırsın kucağına. Benn o zamanlar sıkıntılı bir dönemdeydim evde genelde yalnızdım çokta nazlı bir insan değilimdir 5 dk da bir gelen sancım vardi hastanede anneme bile söylememiştim orda bekliyordum sessizce😌 leke gelince dayanamayıp uyandırdım 8 cm açıklıkla doğuma girdim. Evde olsaydım yolda doğururdum hemşireler nasıl dayandın diyor bekledin😆çok güzel bir duyguydu özellikle çıkışta eşimi annemi babamı abimi görünce beni beklediklerini çok mutlu olmuştum. Hiç kendini korkutma bebeğinle hayatın daha güzel olacak o bizim neşe kaynağımız, ondan sonra herşey daha güzel oldu, güzel geciregin gunleri düşün motive ol. Bu arada hiç kimseyede doğum söyle böyle diye korkutmam böyle kötü yorum yapanlarda anlamıyorum moral bozmaktan başka biseye yaramıyorlar. Tabiki herkezin doğum hikayesi farklıdır çok acı çeken oldu, direk doğuma giren oluyor, benim sancım 100 çıkmıştı nts de ama ben hissetmiyordum, olumlu güzel düşün tabiki bende hep hayatımda doğum yapmaktan çok korkuyordum derdim eşime hatta muayne olurken eşime dedim bi daha doğum yapmam felan diye doğumdan çıktım ve dedim ki bi daha dogururum😆sezeryan olmayı çok istedim mesela çünkü korkuyordum normal doğumdan ama kısmet normal doğumaymış çok sukur hemende toparlaniyorsun bolca dua et. Uzun oldu birazda kendimden bahsettim ama icimden geldi😊🌸

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar eltim beni doğum için çok korkutyor .ben yanında hiç kokrmuorum diorum cesaretlendiriyorum kndimi ama o hrle ben seni doğuma girerken görcem diıo ben diom ıkınmayıncok güzel yapcamışın o dio hele sancıdan bi ıkınabilsen bagırcan gelio diıo okadar mu korkutucu yaa annişler😥🤲.

Kızlar eltim beni doğum için çok korkutyor .ben yanında hiç kokrmuorum diorum cesaretlendiriyorum kndimi ama o hrle ben seni doğuma girerken görcem diıo ben diom ıkınmayıncok güzel yapcamışın o dio hele sancıdan bi ıkınabilsen bagırcan gelio diıo okadar mu korkutucu yaa annişler😥🤲
Korkulucak bişey yok canm sen kimseyi dinleme sancım olunca tabiki ikinicaksin bende normal doğum yaptım hiçte bagirmadim seni korkutmak için soylemisdim sen takma onu allahim bı avazda kurtarsın

Yok canım ya sen dinleme onu .her bünye farklı benim ilk bebekti beni de korkuttular korkuttular ama Allah'a şükür hiç dedikleri gibi çok zor olmadı sabah 6 da sancilar başladı hastaneye erken gitmedim suni takarlar die korkudan evede dolana dolana öğlen 1 de hastaneye gittim 4 te bebeğim oldu 3 saatte oldu 4 cm açılma vardı suni sancı bile takmadilar kendi sancıların çok kuvvetli diye en son doğum anında suni taktılar ben hiç bagirmadim vallahi hiç sesim bile çıkmadı sadece içimden ikindim korkma canım sen YouTube de doğru ıkınma tekniği var ben sürekli izledim sende izle canım rabbim bı sancida kurtarsın inşallah bide canım ben hurmaya Yasin okudum besmele çekip yedim doğum yapacağım gün sancılar başladığında bide sancı geldikce La havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azim; bide salavat getir ben sürekli ikisini okudum sancı geldikce 🙏❣️

Alioth

Kayıtlı Üye
rank
O eltin güzel bir dayak istiyor :D Bırak anneden anneye farketmeyi, doğumdan doğuma bile fark eder sancı, ağrı vs. İçini ferah tut. Ne kadar az stres, o kadar iyi ❤

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Herkesin bünyesi farklıdır kuzum hassas olabilir, belkide seni korkutmak amaçlı boş konuşur bilemeyiz. Hiç korkma Allah'ın izniyle o ağrıyı sancıyı birkaç saat çekeceğiz ama minicik bir bedenle mükafatlandırılacağız. Bebişi görünce ağrının sancının kalacağını hiç sanmıyorum

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm herkesin doğum hikayesi farklı belki senin doğumun daha kolay geçer şimdiden stres yapma arada benimde aklıma takılıyor sonra diyorum rabbim yardım eder her anne gibi 🥰

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Heh aynen böyle madem o senin psikolojini bozmaya çalışıyor sen hiç umursama yapanlar nasıl yapmış benim onlardan bir eksiğim yok evelAllah bende yapar çıkarım Allah'ın izniyle alırım bebeğimi kucağıma de. Çünkü niyeti çok halis gelmedi bana 🤗🤗☺️☺️
Ewet doğru fesattır o kıskancın tekidir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben gün bitsinde doguruyum diyom soğukkanlı olucan dua edecek Allah yardım ederse bişey olmaz eskiler doktorsuz hastanesi on tane doğururlar mis birer sene araryla
Zatrn hergün dua edıyorum 🤲😊

Hiç takma birini öbürünü tabiki doğum yapmak kolay değil ama inan Allah veriyor kolaylığını ben 3 cü doğuma tek başına girdim son anda görümcem yetişti Allah a sığın
Ewet haklsın rabbim bağladığı düğümü çözüyor 🤲

Canım doğumunda bir zorluğu var evet ama eltinin seni böyle korkutması çok yanlış seni daha çok normal doğuma motive etmesi lazım güzel şeyler söylemesi lazım
Bu insanları hiç anlamıyorum ya 🤦🤦
Ahah valla hayatta etmez nerde olunsuzluk va onları söyler kokrsunda doğuramasın die öküz gibi oda maşşallah kocaman 32yasında kadın doğumdan kokruo daha birde ben 21yasındym ondan daha cesaretliyim vallahi korkum yok aslında onlar cahil cahil yok söyle yapılıo yok boyle illaki olcak doğumunda zorluğu ordan bi bebiş çıkıo sonıcta

Kimseyi dinleme canım cesaretini kırmasına izin verme
Ona fırsat yok artık bak neler dicem daha ona ben

Korkma canım.benim ilk oğlum normal.ikincide kız normal.doguma az kaldı.ben tecrübeliyim.ilkinde bisey bilmiyodum.bunda bile bile gidiyom.biraz korku stres yapiyom.oda geççek inşallah.
Eeet illaki oluyor stres doğumu bi şekilde yapcaz önmli olan bebğim suan için inşşşah saglıkla doğar saglıklı bi bebiş oluor cümlemizin 🤲🤲🤲😘

Allah yardım ediyor canım ne kadar acı çeksende bebeğini gördüğün an geçiyor. Şuan doğum sancimı hatırlamıyorum bile Allah kolaylık versin inşallah sağ salim alırsın kucağına. Benn o zamanlar sıkıntılı bir dönemdeydim evde genelde yalnızdım çokta nazlı bir insan değilimdir 5 dk da bir gelen sancım vardi hastanede anneme bile söylememiştim orda bekliyordum sessizce😌 leke gelince dayanamayıp uyandırdım 8 cm açıklıkla doğuma girdim. Evde olsaydım yolda doğururdum hemşireler nasıl dayandın diyor bekledin😆çok güzel bir duyguydu özellikle çıkışta eşimi annemi babamı abimi görünce beni beklediklerini çok mutlu olmuştum. Hiç kendini korkutma bebeğinle hayatın daha güzel olacak o bizim neşe kaynağımız, ondan sonra herşey daha güzel oldu, güzel geciregin gunleri düşün motive ol. Bu arada hiç kimseyede doğum söyle böyle diye korkutmam böyle kötü yorum yapanlarda anlamıyorum moral bozmaktan başka biseye yaramıyorlar. Tabiki herkezin doğum hikayesi farklıdır çok acı çeken oldu, direk doğuma giren oluyor, benim sancım 100 çıkmıştı nts de ama ben hissetmiyordum, olumlu güzel düşün tabiki bende hep hayatımda doğum yapmaktan çok korkuyordum derdim eşime hatta muayne olurken eşime dedim bi daha doğum yapmam felan diye doğumdan çıktım ve dedim ki bi daha dogururum😆sezeryan olmayı çok istedim mesela çünkü korkuyordum normal doğumdan ama kısmet normal doğumaymış çok sukur hemende toparlaniyorsun bolca dua et. Uzun oldu birazda kendimden bahsettim ama icimden geldi😊🌸
Ewet sonucta bir olcak deil herkezin herkz acı çekerek birseyelre katlanarak doğum yapıyor .yani o sanıoki benim elti hiç agrı acı yaşamadan doğum olsun istiıo yok öyle bi.dünya illaki oluo herseyin zorluo ama rabbim verir kolaylığını inşşlah 🤲🤲🤲🤗

Ewet korkutmakiçin yapıor sanki anlamıom sanıo aptal şey nolcak
Korkulucak bişey yok canm sen kimseyi dinleme sancım olunca tabiki ikinicaksin bende normal doğum yaptım hiçte bagirmadim seni korkutmak için soylemisdim sen takma onu allahim bı avazda kurtarsın

Ewet canım dinlemycem

Yok canım ya sen dinleme onu .her bünye farklı benim ilk bebekti beni de korkuttular korkuttular ama Allah'a şükür hiç dedikleri gibi çok zor olmadı sabah 6 da sancilar başladı hastaneye erken gitmedim suni takarlar die korkudan evede dolana dolana öğlen 1 de hastaneye gittim 4 te bebeğim oldu 3 saatte oldu 4 cm açılma vardı suni sancı bile takmadilar kendi sancıların çok kuvvetli diye en son doğum anında suni taktılar ben hiç bagirmadim vallahi hiç sesim bile çıkmadı sadece içimden ikindim korkma canım sen YouTube de doğru ıkınma tekniği var ben sürekli izledim sende izle canım rabbim bı sancida kurtarsın inşallah bide canım ben hurmaya Yasin okudum besmele çekip yedim doğum yapacağım gün sancılar başladığında bide sancı geldikce La havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azim; bide salavat getir ben sürekli ikisini okudum sancı geldikce 🙏❣️
Tamam canım deniyicem bende surda zatrn 1ay kaldıa rtık 😊

O eltin güzel bir dayak istiyor :D Bırak anneden anneye farketmeyi, doğumdan doğuma bile fark eder sancı, ağrı vs. İçini ferah tut. Ne kadar az stres, o kadar iyi ❤
Hmde nasıl dayak istıor😁 yetti artık bu kadın.canım stres biraz vr ama knedimi.alıştırıyorum artık

İnş
Cnm herkesin doğum hikayesi farklı belki senin doğumun daha kolay geçer şimdiden stres yapma arada benimde aklıma takılıyor sonra diyorum rabbim yardım eder her anne gibi 🥰
Şlh canım cümlemizin 🤲🤲🤲😘

Son düzenleme:

Alieymenin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Allah akıl fikir versin eltine insan korkutur mu walla ben doğum sancılarımı çektim emin ol hiç bağırmadım hep dua ettim doğum da bile dua ediyodum ıkınıyodum bidaha sen allaha sığın rabbim kazasız belasız güzel bir doğum nasip eder sana inşallah😍😍

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Sen şimdi böyle düşünerek zaten onun istediqini yapmış oluyorsun.. herkesin doqum hikayesi farklı nie hemen herkesin dediqine inanıyorsunuz.. doqum zaten kolay deil bunu qayet iyi biliyorsun yani eee hamilesin de zaten zor qeçecek o dedi die ıkınma olmayacak mı..

Tüm sayfalar yüklendi.