Korkutmayın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emelcmn tarafından oluşturulan Korkutmayın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,244 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Korkutmayın
Konbuyu başlatan Emelcmn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sıbelmamı

Emelcmn

Kayıtlı Üye
rank
Burda daha ilk kez doğum yapacak insanları korkutmak yerine rahatlatabilir siniz. İnsanı canlı canlı öldürüyorlar ne demek. Bunları buraya yazmayın rica ediyorum

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Burda daha ilk kez doğum yapacak insanları korkutmak yerine rahatlatabilir siniz. İnsanı canlı canlı öldürüyorlar ne demek. Bunları buraya yazmayın rica ediyorum
Aynen bende şimdi yazdım dedim sezeryan hiç agrıtmaz ve çok rahat benim ilk oglum sezeryan oldum çok rahattım şimdi yine sezeryan Allahım izniyle

mervetarik

Kayıtlı Üye
rank
Sorma sorma sağdan soldan her duyduğumdan Düzce de gitmedik hastane kalmadı hiç birine güvenemiyorum her kes her hastaneyi kotuluyorlar

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bazı annelerin acı eşiği bir olmuyor canım veya doktor iyi olmuyor veya atılan dikiş türü sezaryanda çok önemli düz dikiş çok ağrı yapar lazerle dikiş de çok az ağrın oluyor bende şaşırdım annenin sezaryan yorumuna ilk sezaryanımda gecesi ayaklandım hiç korkmayın öyle denildiği gibi değil gerçekten kötü bir tecrübe yaşamış sanırım

Emelcmn

Kayıtlı Üye
rank
Aynen bende şimdi yazdım dedim sezeryan hiç agrıtmaz ve çok rahat benim ilk oglum sezeryan oldum çok rahattım şimdi yine sezeryan Allahım izniyle
Evet korkutuyolar yani herkes bir değil
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bazı annelerin acı eşiği bir olmuyor canım veya doktor iyi olmuyor veya atılan dikiş türü sezaryanda çok önemli düz dikiş çok ağrı yapar lazerle dikiş de çok az ağrın oluyor bende şaşırdım annenin sezaryan yorumuna ilk sezaryanımda gecesi ayaklandım hiç korkmayın öyle denildiği gibi değil gerçekten kötü bir tecrübe yaşamış sanırım
Evet öyle ama öyle olsa bile korkutmasalar keşke

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Bende 3. Sezaryen olacağım normal doğumu bilmiyorum o yüzden sezaryen kolay geliyor canlı canlı öldürmuyorlar ama gerek duyulursa yarım bayıltıp ameliyatı yapiyorlar hissetmiyorsun çünkü başında biri oluyor ve dikkatin oraya gitmesin diye konusturuyorlar sonuçta burda fikirler söyleniyor siz kötü olanlara bakmayin valla normal doğumda da aynı çok ağrı çeken var çok ağrı çekmeden hemen doğum yapanda var her denilene kulak asmayin sıkıntılı süreç ama inanin bebisleri kucağımıza aldigimizda değiyor her acıya güzel şeyler biraz zor evet yazarken daha dikkat edilmesi gerekiyor diri diri öldürüyorlar yerine ben böyle acı görmedim cok zordu da denilebilir ama zaten insan sezaryana giderken ameliyat olmanın korkusu ister istemez geliyor benim iki deneyimim var ama sıkıntım olmamasına rağmen korku biraz daha dikkatli olalım anneler en güzel şekilde birbirimizi motive ederek her çektiğimiz acının sonundaki tarifsiz mutluluğu huzuru anlatalım birbirimize 😊😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar