Sorum var Korkuyorum kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Baharrr tarafından oluşturulan Korkuyorum kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,330 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Korkuyorum kızlar
Konbuyu başlatan Baharrr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar herkese 23+3 haftalık hamileyim az önce çok azıcık kanlı akıntım oldu bebek hareket ediyor ama sizce neden olmuş olabilir korkuyorum ilk defa başıma böyle birşey geliyor 😔
Benimde ara ara oluyor kanamam doktor uzun süre ayakta kalma yorma kendini ağır kaldırma dedi bebekte sorun yok dedi ama sen yinede doktora görün ne olur ne olmaz ☹️☹️

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Benimde ara ara oluyor kanamam doktor uzun süre ayakta kalma yorma kendini ağır kaldırma dedi bebekte sorun yok dedi ama sen yinede doktora görün ne olur ne olmaz ☹️☹️
Hafta içi gidecem inşallah bi ağrım filan yok bebekte gayet hareketli ama içim rahat etsin diye gidecem teşekkür ederim canım

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Mutlaka doktora git canım
Teşekkür ederim canım gidecem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağlıkla kucağına alırsın inşallah 🤗🤲
Amin canım hepimiz inşallah sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza alırız

Sağlıkla kucağına alırsın inşallah 🤗🤲
Amin canım hepimiz inşallah sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza alırız❤

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Teşekkür ederim canım ❤

Aynen öyle parmak ucu kadar bi akıntım kanla karışıktı ama bebeğin hareketli gayet iyi hastane bana uzak eşim işte 2 çocukla gidemiyorum ki hastaneye devam ederse yarın gidecem inşallah

Aynen öyle parmak ucu kadar bi akıntım kanla karışıktı ama bebeğin hareketli gayet iyi hastane bana uzak eşim işte 2 çocukla gidemiyorum ki hastaneye devam ederse yarın gidecem inşallah

Cuma günü gittim kontrole her şey gayet iyi dedi bugünde sağlık ocağına gittim kalp atışlarıda iyiydi aslında dün afedersiniz ilişkide biraz zorlandım ağrım oldu acaba ondan olabilirmi

Cuma günü gittim kontrole her şey gayet iyi dedi bugünde sağlık ocağına gittim kalp atışlarıda iyiydi aslında dün afedersiniz ilişkide biraz zorlandım ağrım oldu acaba ondan olabilirmi
Rica ederim kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.