Sorum var Korkuyorum kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatma kahraman tarafından oluşturulan Korkuyorum kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,774 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Korkuyorum kizlar
Konbuyu başlatan Fatma kahraman
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Fatma kahraman

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 28 haftalık hamileyim bana bir kaç kişi karnımın aşağıda olduğunu söyledi erken doğum olabilir dediler çok yorma uzan diyolar ve bende korkuyorum ilk gebeliğim daha bişey bilmiyorum bel ağrım da çok oluyo ama kızım çok hareketli maşallah biseyi yok erken doğurmak istemiyorum çok erken daha korkuyorum ne yapmalıyım canlar🥺

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Kızlar 28 haftalık hamileyim bana bir kaç kişi karnımın aşağıda olduğunu söyledi erken doğum olabilir dediler çok yorma uzan diyolar ve bende korkuyorum ilk gebeliğim daha bişey bilmiyorum bel ağrım da çok oluyo ama kızım çok hareketli maşallah biseyi yok erken doğurmak istemiyorum çok erken daha korkuyorum ne yapmalıyım canlar🥺
Canım benim de karnım hep aşşadaydı hala da aşşada herkes aynı şeyi bana da söylüyordu. Şu an haftamız 35 ve erken doğum riskim falan yok canım çok şükür sorun yok bebişim kızz

Fatma kahraman

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim de karnım hep aşşadaydı hala da aşşada herkes aynı şeyi bana da söylüyordu. Şu an haftamız 35 ve erken doğum riskim falan yok canım çok şükür sorun yok bebişim kızz
Çok şükür cnm benim Allah'ım hayırlısıyla kucağına almanı nasip etsin bana herkes öyle deyince korkuyorum artık eşim ev fln temizlememi bile istemiyo çok yormiycan kendini deyip kiziyo belimde cok agriyo bu arada

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Çok şükür cnm benim Allah'ım hayırlısıyla kucağına almanı nasip etsin bana herkes öyle deyince korkuyorum artık eşim ev fln temizlememi bile istemiyo çok yormiycan kendini deyip kiziyo belimde cok agriyo bu arada
Canım boşuna insanların lafını takıp stres olma hamişliğin tadını çıkar. Karın şekli bünye meselesi. İnanır mısın bana senin boyun kısa normal doğum yapamazsın diyen bile oldu ama doktorum normal diyor şu an için her şeye. Takma boşver kimseyi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Millete hiç ama hiç bakma kuzum ağzı olak konuşuyor bu devirde benim karnım 26 dan sonra hep yukardaydı ama 27. Haftafa erken doğum riski çıktı ama düşün 37. Haftdaa doğum yaptım herkes bir şey diyor da sen kulak asma karın şekli ile ilgilş bir şey değil

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Benimde hep aşağıda hiç korma canım erken doğum durumumum falan da yok şükür 🙏

Fatma kahraman

Kayıtlı Üye
rank
İnsanlar her şeyi söyler önemli olan senin kulak asmaman. Doktorun ne diyorsa onu uygula çok bilmişler moralini bozmak için çok şey derler
Sağol cnm Ayn doktorla konuşacam bakalım ne diyecek
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok şükür cnm inşallah olmaz rahatladım biraz 🥰

Fatma kahraman

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür cnm inşallah olmaz rahatladım biraz 🥰

Hayırlı haberlerle gel inşallah kuzum
İnşallah gülüm içim rahat etti biraz en azından 🥰😘

Hayırlı haberlerle gel inşallah kuzum
İnşallah gülüm içim rahat etti biraz en azından 🥰😘
Canım boşuna insanların lafını takıp stres olma hamişliğin tadını çıkar. Karın şekli bünye meselesi. İnanır mısın bana senin boyun kısa normal doğum yapamazsın diyen bile oldu ama doktorum normal diyor şu an için her şeye. Takma boşver kimseyi
Çok şükür cnm Ayn boşa stres yapıyorum banada zayifsin normal yapamazsın diyolar görecez artık 🌹

Çok şükür cnm Ayn boşa stres yapıyorum banada zayifsin normal yapamazsın diyolar görecez artık 🌹

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar