Sorum var Korkuyorum kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatma kahraman tarafından oluşturulan Korkuyorum kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,773 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Korkuyorum kizlar
Konbuyu başlatan Fatma kahraman
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Çok şükür cnm inşallah olmaz rahatladım biraz 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah gülüm içim rahat etti biraz en azından 🥰😘

İnşallah gülüm içim rahat etti biraz en azından 🥰😘

Çok şükür cnm Ayn boşa stres yapıyorum banada zayifsin normal yapamazsın diyolar görecez artık 🌹
Stres yapmak hem sana hem bebeğine zarar verir kuzum insanları dinleme lütfen bende karnım aşağı insin diye bekliyorum ama nafile 😅

Fatma kahraman

Kayıtlı Üye
rank
Canım boşuna insanların lafını takıp stres olma hamişliğin tadını çıkar. Karın şekli bünye meselesi. İnanır mısın bana senin boyun kısa normal doğum yapamazsın diyen bile oldu ama doktorum normal diyor şu an için her şeye. Takma boşver kimseyi
Çok şükür cnm Ayn boşa stres yapıyorum banada zayifsin normal yapamazsın diyolar görecez artık 🌹

Stres yapmak hem sana hem bebeğine zarar verir kuzum insanları dinleme lütfen bende karnım aşağı insin diye bekliyorum ama nafile 😅
Senin doğuma ne kadar var cnm

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank

Senin doğuma ne kadar var cnm
30+6 dayım kuzum ben bulantı ve kusmalarım için aşağı inmesini istiyorum benim büyük ihtimal sezeryan olacak zaten çatı darmış çünkü

Fatma kahraman

Kayıtlı Üye
rank
Millete hiç ama hiç bakma kuzum ağzı olak konuşuyor bu devirde benim karnım 26 dan sonra hep yukardaydı ama 27. Haftafa erken doğum riski çıktı ama düşün 37. Haftdaa doğum yaptım herkes bir şey diyor da sen kulak asma karın şekli ile ilgilş bir şey değil
İnşallah dediğin gibi erken olmaz cnm ama şuan içim biraz rahat etti en azından Kayra pasamizida Allah'ım korusun esirgesin 😘🥰

30+6 dayım kuzum ben bulantı ve kusmalarım için aşağı inmesini istiyorum benim büyük ihtimal sezeryan olacak zaten çatı darmış çünkü
Hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah cnm benim Allah bütün hamilelere hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah kolaylaştırdı😘❤️

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 28 haftalık hamileyim bana bir kaç kişi karnımın aşağıda olduğunu söyledi erken doğum olabilir dediler çok yorma uzan diyolar ve bende korkuyorum ilk gebeliğim daha bişey bilmiyorum bel ağrım da çok oluyo ama kızım çok hareketli maşallah biseyi yok erken doğurmak istemiyorum çok erken daha korkuyorum ne yapmalıyım canlar🥺
Toplumda diplomasız doktor çok canım önemli olan asıl doktorunun ne söylediği milletin dediğine göre psikolojini şekillendirme

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
İnşallah dediğin gibi erken olmaz cnm ama şuan içim biraz rahat etti en azından Kayra pasamizida Allah'ım korusun esirgesin 😘🥰

Hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah cnm benim Allah bütün hamilelere hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah kolaylaştırdı😘❤️
Amin inşallah Allah razı olsun kuzum çok teşekkür ederim 😍😘

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 28 haftalık hamileyim bana bir kaç kişi karnımın aşağıda olduğunu söyledi erken doğum olabilir dediler çok yorma uzan diyolar ve bende korkuyorum ilk gebeliğim daha bişey bilmiyorum bel ağrım da çok oluyo ama kızım çok hareketli maşallah biseyi yok erken doğurmak istemiyorum çok erken daha korkuyorum ne yapmalıyım canlar🥺
Kuzum sen kimsenin dediğine bakma morelini bozma

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Bu dışardı kiler varya insan piakolojisini bpzuyorlar zaten bana 28 haftalıkken başlamışlardı doğur artık karnın aşagıda diye diye çok şükür 36 kadar geldik kulak asma canım sen onlara inşallah zamanın da gelir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar