Sorum var Korkuyorum🥺

• Konbuyu başlatan Bahar333
  • Toplam 11 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bahar333 tarafından oluşturulan Korkuyorum🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 899 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Korkuyorum🥺
Konbuyu başlatan Bahar333
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
B

Bahar333

Guest
Arkadaşlar 10 haftalık hamileyim. Eşimle tartıştık şiddetli şekilde sinir krizi geçirdim çok da ağladım. İki gündür de uykusuzum etkisinde kaldım. Bugün kasıklarımda batma var. Bebeğe bir şey olmaz değil mı. Ne olur biraz rahatlamaya ihtiyacım var. Kötü düşüncelerden kendimi alamiyorum ilk bebeğim korkuyorum🥺🥺🥺

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 10 haftalık hamileyim. Eşimle tartıştık şiddetli şekilde sinir krizi geçirdim çok da ağladım. İki gündür de uykusuzum etkisinde kaldım. Bugün kasıklarımda batma var. Bebeğe bir şey olmaz değil mı. Ne olur biraz rahatlamaya ihtiyacım var. Kötü düşüncelerden kendimi alamiyorum ilk bebeğim korkuyorum🥺🥺🥺
Benden eşimle tartışmstm canım senin gibi oldu biraz da piskolojik sanırım bişey olmamıştı ama senin durumu tam bilemem inşallah bişey olmaz kuzum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Allah'ın izni ile bir şey olmaz canim. Bol bol dinlen batma hissini takip et geçiyor mu geçmiyor mu diye birde ılık duş al kendini rahatlat stresten uzak dur

B

Bahar3333

Guest
Son düzenleme:

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum gebelik döneminde erkeklerin çoğu kuduruyor zaten. Stresten ve üzüntüden dolayı ağrın olmuş olabilir hem bebek hem vücudun istemsiz kasılır çünkü. Dinlenmeye kafanı boşaltmaya özen göster ılık bir duş al iyi gelecektir. Eğer ağrı hâlâ devam ederse doktora görün geçmiş olsun

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Benim hamileleligjm surecimun 80 % esimle kavga etmekle kecdi aslinda o birsey yapmiyordu ben hormonlardan dolayi abartiyordum simdu hamileleligin sonlarindayim önceni dusunende peşman oluyom sakin kalmaga calis kendini uzme

B

Bahar3333

Guest
Kuzum gebelik döneminde erkeklerin çoğu kuduruyor zaten. Stresten ve üzüntüden dolayı ağrın olmuş olabilir hem bebek hem vücudun istemsiz kasılır çünkü. Dinlenmeye kafanı boşaltmaya özen göster ılık bir duş al iyi gelecektir. Eğer ağrı hâlâ devam ederse doktora görün geçmiş olsun
Çok teşekkur ederim Allah razi olsun 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar