Sorum var Korkuyorum 😞

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde obiranne tarafından oluşturulan Korkuyorum 😞 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,302 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Korkuyorum 😞
Konbuyu başlatan obiranne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan obiranne

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 6 aylık bebeğim var ve 2,5 aylık hamileyim sezeryan olmuştum korkuyorum bu durumu yaşayan var mı 😞😞
Canım Allah nasip etmiş gücünü kuvvetini verir acısına ağrısına dayandırır tasalanma sen. İç dikişlerin karnın büyüdükçe biraz ağrı yapar doktorun ne diyor peki

obiranne

Kayıtlı Üye
rank

Hilal:)

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 6 aylık bebeğim var ve 2,5 aylık hamileyim sezeryan olmuştum korkuyorum bu durumu yaşayan var mı 😞😞
Kontrollerini aksatma. Allahin izniyle sıkıntı olmaz. Kuzenimde de öyle oldu ilk bebegine 8 aylık gebeyken bebe kovitten vefat etmisti. 1 ay icerisinde tekrar hamile kaldı onu da 37. Haftada dogurdu. Ama sık kontrole gitti rahim dikişi açılmış meger anlamamış. Öyle dogum yapti şimdi sağlıklı ikisi de :) rabbim rızkına karar vermisse sağlıkla gelir zaten rabbim yardımcın olsun canım 🥰

obiranne

Kayıtlı Üye
rank
Kontrollerini aksatma. Allahin izniyle sıkıntı olmaz. Kuzenimde de öyle oldu ilk bebegine 8 aylık gebeyken bebe kovitten vefat etmisti. 1 ay icerisinde tekrar hamile kaldı onu da 37. Haftada dogurdu. Ama sık kontrole gitti rahim dikişi açılmış meger anlamamış. Öyle dogum yapti şimdi sağlıklı ikisi de :) rabbim rızkına karar vermisse sağlıkla gelir zaten rabbim yardımcın olsun canım 🥰
Sezeryan mıydı ama normal olmuştur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar