Korkuyorum...

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Ravzanin annesi tarafından oluşturulan Korkuyorum... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,125 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Korkuyorum...
Konbuyu başlatan Ravzanin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım seni çok iyi anlıyorum bı ay önce ikinci ogluma doğum yaptım normal doğum olacakti suni sancı verdiler baya beklediler açılma olmadı sezeryana aldılar apar topar 😔 ödüm koptu yine kötü bişey mi olacak diye ağlamaya başladım doktor kızdı niye böyle tedirgin oluyosun dedi bebeğin kalp atışları dusuyo diye sezeryana alıyoruz bide ilk doğumun kötü geçmiş diye risk almak istemiyoruz dedi ve korkudan titremeye başladım tansiyonum yükseldi 😔😔o kadar korktum ki anlatamam neyse ameliyat başladı bebeği aldılar bana göstermeden direk götürdüler bende iyice kötü oldum niye bana gostermiyosunuz diye.sonra hemşire bana korkma sadece oksijensiz biraz oksijen verip getirirler yanına merak etme dedi😓😓nasıl ağlıyorum bı görsen sonra bebeği getirdiler gordum oğlumu 😓biraz olsun iyi oldum.tansiyonum normale döndü 😓kalbim çıkacak gibiydi😓 hem çok korku hem çok heyecanlı çok farklı bı duygu Allah'ım bu duyguyu isteyen herkese nasıp etsin inşallah 😔Annelik çok güzel bı duygu bı o kadar da zor
Aynn cnm düşününce korku sarıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benim başın sağ olsun Korkma Allah'ım eğer sana onu gönderiyorsa korkularını yenmen için Hani korkma seni çok iyi anlayabiliyorum Ben de bebeğimi kaybettim oğlumu Hamile kaldığımda o kadar vicdan azabı Çektim ki yani onu istemedim çok sıkıntılı bir hamilelik geçirdim Hani ondan Hiç umudum yoktu ama korkularımı bir şekilde onun ilk tekmesinde yendim Rabbim seni de gönlüne göre hayırlı olan nasip eder inşallah
Amin inşallah cnm

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı günler kızlar,bı buçuk sene önce buradada yazmştm doğumda bebeğimi kaybettim..tekrar hamile kalmak istyrdm 4 aydır bu sefer adetim iki gün geçti..o kadr korku geldi ki içime ya hamileysem diye, hem istiyrm hemde aşırı korkuyrm hamile kalmaktan, boğuluyor gibi oluyrm, değişik bir şey hem kendim istedim,hemde ya hamileysem diye korkudan ölüyorum çünkü doğumdan doğum haneden aşırı korkuyrm, yaşadıklarımdan dolayı...
Rabbim bidaha yaşatmasın aynı şeyleri canım çok üzüldüm 😔 inşallah bukez sağ salim kucağına alırsın🤲 Güzel düşün güzel olsun Allah'ın izniyle 🙏

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hayırlı günler kızlar,bı buçuk sene önce buradada yazmştm doğumda bebeğimi kaybettim..tekrar hamile kalmak istyrdm 4 aydır bu sefer adetim iki gün geçti..o kadr korku geldi ki içime ya hamileysem diye, hem istiyrm hemde aşırı korkuyrm hamile kalmaktan, boğuluyor gibi oluyrm, değişik bir şey hem kendim istedim,hemde ya hamileysem diye korkudan ölüyorum çünkü doğumdan doğum haneden aşırı korkuyrm, yaşadıklarımdan dolayı...
Anlıyorum kuzum rabbim gönlüne göre versin inşallah hayırlı haberlerle

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar