Korkuyorum 🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yaskoo61_ tarafından oluşturulan Korkuyorum 🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,468 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Korkuyorum 🥺
Konbuyu başlatan Yaskoo61_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Eylülün annesi

Yaskoo61_

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 6 hafta 3 gunluk hamıleyım herkes bı akıl veriyor bısı merak ediyorum sanırım 8.hafta da kanama oluyormus bu herkes de oluyor mu 😳🥺

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 6 hafta 3 gunluk hamıleyım herkes bı akıl veriyor bısı merak ediyorum sanırım 8.hafta da kanama oluyormus bu herkes de oluyor mu 😳🥺
Canim benim 5. Hafta oldu mesala. Hissetmedim bile. Gorunce çok kötü olmustum. Hemen doktora gittim. Doktorda bakti hersey yolunda ve kanamanin devamida yok dedi. Sen stres yapma olacka diye birsey yok. Ebe arkadas tutunma kanamasi o demisti. Bizim ailede de bir tek bende oldu mesala

Yaskoo61_

Kayıtlı Üye
rank
Canim benim 5. Hafta oldu mesala. Hissetmedim bile. Gorunce çok kötü olmustum. Hemen doktora gittim. Doktorda bakti hersey yolunda ve kanamanin devamida yok dedi. Sen stres yapma olacka diye birsey yok. Ebe arkadas tutunma kanamasi o demisti. Bizim ailede de bir tek bende oldu mesala
Ben bı ara iltihap kaptım hamile oldugumu bılmıyordum alttan muayene oldum adet gunume de vardı yanı pembesi bı kan gelmıstı sanırım yerlesme kanaması o oluyor galiba daha da bısı olmadı 🤷‍♀️ oyle bir anlatıyorlar ki korkuyorum bıde ben cok pımpırıklıyım 🤭

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Ben bı ara iltihap kaptım hamile oldugumu bılmıyordum alttan muayene oldum adet gunume de vardı yanı pembesi bı kan gelmıstı sanırım yerlesme kanaması o oluyor galiba daha da bısı olmadı 🤷‍♀️ oyle bir anlatıyorlar ki korkuyorum bıde ben cok pımpırıklıyım 🤭
Canim sen icini ferah tut. Bebiste etkilenir annesi 😍 gebeligin tadini cikar. İnan ben bulantilarimi bile oyle cok seviyordumki. Mucizemin belirtisi diye. Her vücut farkli canim. İnsanlarin tecrubelerini bosver. Sen kendi vucudunu dinle 😍😍😍

Tüm sayfalar yüklendi.