Korkuyorum 🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yaskoo61_ tarafından oluşturulan Korkuyorum 🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,469 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Korkuyorum 🥺
Konbuyu başlatan Yaskoo61_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Eylülün annesi

Yaskoo61_

Kayıtlı Üye
rank
Canim sen icini ferah tut. Bebiste etkilenir annesi 😍 gebeligin tadini cikar. İnan ben bulantilarimi bile oyle cok seviyordumki. Mucizemin belirtisi diye. Her vücut farkli canim. İnsanlarin tecrubelerini bosver. Sen kendi vucudunu dinle 😍😍😍
Bıde grip oldum sanırım hapsurup duruyorum agzımın tadı yok cok uzuluyorum ya bısey de yiyemiyorum zorla 😔

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Bıde grip oldum sanırım hapsurup duruyorum agzımın tadı yok cok uzuluyorum ya bısey de yiyemiyorum zorla 😔
Ya ben inan 2.5 ay sadece su meyveyle yasadim. Salatalik kemirdim😂🤭 yemek aklima gelince bile midem bulaniyordu. Ama multivitamin iciyorum ve zaten 3 ay annenin deposunu cekiyor. Ama sen kendinide cok ac birakma. İstemesende iki kasik yogurt ye mesala. İki tane ceviz ye.

Yaskoo61_

Kayıtlı Üye
rank
Ya ben inan 2.5 ay sadece su meyveyle yasadim. Salatalik kemirdim😂🤭 yemek aklima gelince bile midem bulaniyordu. Ama multivitamin iciyorum ve zaten 3 ay annenin deposunu cekiyor. Ama sen kendinide cok ac birakma. İstemesende iki kasik yogurt ye mesala. İki tane ceviz ye.
Bıde bulantım yoktu su 2 gundur felaket 🤦‍♀️ dondurma yedim esımde ustune soguk su aldı ıctım guzelce oh.. Sımdı hastayım gozlerım bile agrıyor valla 😔🥺

Dilek

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 6 hafta 3 gunluk hamıleyım herkes bı akıl veriyor bısı merak ediyorum sanırım 8.hafta da kanama oluyormus bu herkes de oluyor mu 😳🥺
Bende 6+5 günlük hamileyim kaç tane doktora gttim. Hepsi birşey olmaz dedi hap verdi kullanıyorum yine devam ediyor. Şimdi de kana mi üzüleyim kesem küçük Muş ona mı üzüleyim moralim çok bozuk

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 6 hafta 3 gunluk hamıleyım herkes bı akıl veriyor bısı merak ediyorum sanırım 8.hafta da kanama oluyormus bu herkes de oluyor mu 😳🥺
Yok ben 9 haftalik hamileyim hic oyle bi wey olmadi yalan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bıde bulantım yoktu su 2 gundur felaket 🤦‍♀️ dondurma yedim esımde ustune soguk su aldı ıctım guzelce oh.. Sımdı hastayım gozlerım bile agrıyor valla 😔🥺
Azerbaycanlisan sen?))) canim narahat olma inwallah tez sagalarsan ozunu qoru

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Yerleşme kanamasından bahsediyolarsa herkesde olmuyo bende olmadı ama kardeşim de oldu onun dışında bi kanama olursa da mutlaka acile görün daha hamileliğin başındasın her kanama düşük tehlikesi degil ama bunu ancak doktorlar bilir

Yaskoo61_

Kayıtlı Üye
rank
Yok ben 9 haftalik hamileyim hic oyle bi wey olmadi yalan

Yok Trabzonluyum ben 😊 tesekurler insallah 🤲

Acemi anne

Kayıtlı Üye
rank
Bende 6+5 günlük hamileyim kaç tane doktora gttim. Hepsi birşey olmaz dedi hap verdi kullanıyorum yine devam ediyor. Şimdi de kana mi üzüleyim kesem küçük Muş ona mı üzüleyim moralim çok bozuk
Keseye üzülme çünkü daha başında bazılarında kese geç oluşabiliyor bu u ders etme kanamaya gelince ani hareketlerden kaçın belini zorlama ilk 3 ay yukarı çok uzanma aşağı eğilme valla ben rafdan tencere bile almıyorum o aylarda ilişkiye sakın girme 3 aydan önce aklıma gelenler bunlar danışabileceğin Dr varsa danış Allahın izniyle bişey olmaz içini ferah tut

Tüm sayfalar yüklendi.