Korona oldum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Korona oldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,500 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Korona oldum
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş koç

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bal süt zencefik iyi geliyor bir buçuk ay önce bende oldum çok iyi geldi bana dene derim Allah'ım kalıcı sifa versin inşallah ♥️
Tamam sağol canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cok kötü ıkı hafta once ben aynısıydım senı ıyı anlıyorum cocuk cıkıcak zannedıyordum özellılkle gece yatınca hele. Acillerde serumlar takılıodu uzman doktora gıttım antibiyotık ve ılaclarla toparladım.
Hangi antibiyotiklari kullanmıştın canım ben emziriyorum diye hiç bi ilaç kullanamıyorum

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Coronayken bebek emzirilebiliyor mu 🤔
Evet antikorlar geçiyormuş bebeğe bolca emzirin diyorlar zaten temaslı oluyor bebekler direk karantinada oluyorsunuz ikiniz

İnfex 500 mg kullandım canım bebek dozu bunlar
Anladım canım elimde yok maalesef bebek emerken içilen bi antibiyotik var ama oda yaralar enfeksiyonu için karşılarmı bilmiyorum o yüzden içmedim

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Evet antikorlar geçiyormuş bebeğe bolca emzirin diyorlar zaten temaslı oluyor bebekler direk karantinada oluyorsunuz ikiniz

Anladım canım elimde yok maalesef bebek emerken içilen bi antibiyotik var ama oda yaralar enfeksiyonu için karşılarmı bilmiyorum o yüzden içmedim
Yani korinayken bebek emziriyor mu

Tüm sayfalar yüklendi.