Korumasız iliski

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde hilal123456 tarafından oluşturulan Korumasız iliski başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 815 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Korumasız iliski
Konbuyu başlatan hilal123456
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Gebelik nasil keciyor canm kusma yorkunluk başladimi umarim benimkibi iyi kecer ben hic kusmadim mesala
Ahahahha hiç biri yok şuan çok rahatım valla 😂😂 dünden beri ağrım da yok kayra mahvetmişti beni bu minik şuanlık çok uslu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Adet bitiminde korunmasz yasadm anladm Bn hep olmaz dedim ya bakalm gideceğim ne ckacak
Bu da yanlış adet bittiktwn sonra da gebe kalma olasalığı çok yüksek aslında

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Ahahahha hiç biri yok şuan çok rahatım valla 😂😂 dünden beri ağrım da yok kayra mahvetmişti beni bu minik şuanlık çok uslu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu da yanlış adet bittiktwn sonra da gebe kalma olasalığı çok yüksek aslında
İnşallah sonuna kadar iyi olsun canim bende maşallah olsun hic sorunum olmadi lekelenmemden başqa

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İnşallah sonuna kadar iyi olsun canim bende maşallah olsun hic sorunum olmadi lekelenmemden başqa
Şükür canım şuan bende öyle bir şey de yok inşallah hiçte olmaz ya insanın aklı gidiyor bir şey olacak diye rabbim sağ Salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar