Korunma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Korunma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,786 kez görüntülenmiş, 91 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Korunma
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Edaaa

İpeğin annesi

Kayıtlı Üye
rank
hayırlı geceler canlarım ❤️❤️
Kızlar sonunda eşimi korunmaya ikna ettim ama spirala karşı neden bilmiyorum ama spiral dışında korunmama izin verdi ama ben nasil daha sağlıklı korunabilecegim konusunda kararsızım bana yardımcı olursanız sevinirim önerilerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum 🤗
Prezervatif en sağlıklısı canım bence 🥰

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
ben sprek taktim benim eşimde hic istemiyodu sprel takmami cunki ne oldugunu bilmedigi icin ben esime soyledigim zaman 10 gun adetim gecikti onun ustune hastaneye gudip hamilelik testi yaptim hamilw olmadigimi ama doktor hamile kalabilme ihtimalim yuksek olabilecegimi soyledi dedim doktor takmami önerdi o soyledi bende taktim dedim önce kizdi sonra rahatini görunce iyikide takmişsin dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

cunki doktor önerdi dersen bişwy demez bide dediki erkek doktirmu takti dedi yok sprel takan doktor erkek olmaz kadin doktor deyince de biraz rahatladi cunki o bolge hassas bolge oldugu icin erkeklerin gormesini istemez hic bir erkek
Anladım kuzum teşekkür ederim

Kuzum şahsen kadın korunma yöntemlerine karşıyım çünkü hepsi hormonal bozukluğa sebep oluyor maalesef
E kuzum prezervatif e de güvenemiyorum ki benim iki tane çocuğum olucak Allah nasip eder ise uzun bir süre düşünmüyorum çok korkuyorum tekrar hamile kalmak istemiyorum

Prezervatif en sağlıklısı canım bence 🥰
Sağol canım

Valla kuzum insan korkuyor ya ben artık düşünmüyorum şimdi baya uzun bir süre gebeligi bakalım nasip

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
hayırlı geceler canlarım ❤️❤️
Kızlar sonunda eşimi korunmaya ikna ettim ama spirala karşı neden bilmiyorum ama spiral dışında korunmama izin verdi ama ben nasil daha sağlıklı korunabilecegim konusunda kararsızım bana yardımcı olursanız sevinirim önerilerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum 🤗
Valla kzum sen ne kullanırsan kullan hormonal bozukluk olacak en sağlıklısı prezervatif bana göre benim eşimde ondan karşı diğer şeyler doğurganlığı azaltoypr ve zararlı sana dedi kendi korunuyor o yüzden

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Valla kzum sen ne kullanırsan kullan hormonal bozukluk olacak en sağlıklısı prezervatif bana göre benim eşimde ondan karşı diğer şeyler doğurganlığı azaltoypr ve zararlı sana dedi kendi korunuyor o yüzden
Anladım kuzum teşekkür ederim ama korunan lar bıraktığı zaman iki üç ay içinde gebe kalanlar var

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Anladım kuzum teşekkür ederim ama korunan lar bıraktığı zaman iki üç ay içinde gebe kalanlar var
Herkeste aynı etkiyi bırakmıyor diye biliyorum canım tabiki bu olasılıkla var diğer olasılıkta sadece iğne doğum kontrol hapları hormonel bozukluk yapıyor

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Anladım kuzum teşekkür ederim

E kuzum prezervatif e de güvenemiyorum ki benim iki tane çocuğum olucak Allah nasip eder ise uzun bir süre düşünmüyorum çok korkuyorum tekrar hamile kalmak istemiyorum

Sağol canım

Valla kuzum insan korkuyor ya ben artık düşünmüyorum şimdi baya uzun bir süre gebeligi bakalım nasip
O konudada çok haklısın kuzum prezervatif bile olsa maalesef hasarlı çıkabiliyor o yüzden prezervatifle bile kendini geri çekmesi gerekecek eşinin. Biz böyle 2 sene korunduk

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
O konudada çok haklısın kuzum prezervatif bile olsa maalesef hasarlı çıkabiliyor o yüzden prezervatifle bile kendini geri çekmesi gerekecek eşinin. Biz böyle 2 sene korunduk
Valla ne yapicam bilmiyorum kuzum kararsızim ve korkuyorum doğuma da çok az kaldı tekrar hemen gebe kalmak istemiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar