Korunma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Korunma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,744 kez görüntülenmiş, 91 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Korunma
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Edaaa

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canım bazen herşeyden eşinin haberi olmasına gerek yok. eşinize söylemediğini şeyler yada yaptığımız illaki oluyor haberi olsa iyi olur tabi ama başka şansın yok yani Sprial taktir sen o bilmesin. İğneli korunmayı düşünme çocuk istersen biraz zor oluyor tanıdığım dan biliyorum hapta birgün unutursan hamile kalma sansin çok yüksek
Benim gönlüm razı değil kuzum eşimden habersiz böyle şeyler yapmak onunda rızası önemli eşin rızasının dinimizce de önemi çok büyük

Belinay Annesi

Kayıtlı Üye
rank
allah sana vuran ellerini kırsın inşallah onun ya gebe iken bir insan nasıl dövülür :( gebe olmasanda vurmaması gerek ama işte , allahım hep mutlu etsin seni inşallah
Amin insallh kuzum yüzüne bile diyom ben beter etsin rabbim senide mutlu etsin cnm bnmm ah ah böle işte 😥bebeğim doğdu yine devam üzmek istemiyorum bişey denmiyo hemen çocuk kucamda iken vurup duruyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım ya çok üzüldüm🤐sizinde dediğinz gibi insan cocuklari icin herseye katlaniyo gerçekten annelik o kadar kutsal bi meslekki o kadar zor ki Allah bütün annelerin yardımcısı olsun sizde mukafatini elbette göreceksiniz.Allah Yardımcınız olsun inşallah .
Kesinlikle kuzum amin insallh o günü sabırla bekliyorum rabbim büyük napalim idare etcez evladımin başını eğik katmak istemiyorum bakalım nereye kdr tasiyabilirsem

Canım ya çok üzüldüm🤐sizinde dediğinz gibi insan cocuklari icin herseye katlaniyo gerçekten annelik o kadar kutsal bi meslekki o kadar zor ki Allah bütün annelerin yardımcısı olsun sizde mukafatini elbette göreceksiniz.Allah Yardımcınız olsun inşallah .
Kesinlikle kuzum amin insallh o günü sabırla bekliyorum rabbim büyük napalim idare etcez evladımin başını eğik katmak istemiyorum bakalım nereye kdr tasiyabilirsem

Alllah'ım daha neler duyucam ben ya kahroluyorum hamile eş nasıl dovulur 😔😔😔😔😢
Öle kuzum vuruluyor işte bebeğim doğdu hala devam oda yetmiyo çocuk artık anliyo o bana bir vurmasinda bagiriyo agliyo zor yatistiriyom ah ah hep idare ediyom benim yorum yapmaya konuşmaya hakkım yokmuş hep onu savunursam iyiyim ama bazen bende patliyom napim hemen vuruyo allha haval ediyorum zaten oda biliyo bunu

bilmiyorum hülyam nasıl eli varıyor vurmaya bilmiyorum
Vicdansız kuzum yapar işte yavrumu görsen nasıl agliyo beni biliyo hissediyo ben ağlayınca oda agliyo onuda maruz bırakıyorum onun için susuyom işte napim yoksa çok pis agliyo korkuyom bişey olcak diye öle iç cekiyo ki kendimi zor tutuyom ona dalmamak için

Ah ah Ayşem bunlar insan olamaz inanki olamaz rabbim ıslah etsin bu insan demek bile istemiyorum zihniytsiz kişileri böyle erkekleri😢
Aynn cnm

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Amin insallh kuzum yüzüne bile diyom ben beter etsin rabbim senide mutlu etsin cnm bnmm ah ah böle işte 😥bebeğim doğdu yine devam üzmek istemiyorum bişey denmiyo hemen çocuk kucamda iken vurup duruyo

Öle kuzum vuruluyor işte bebeğim doğdu hala devam oda yetmiyo çocuk artık anliyo o bana bir vurmasinda bagiriyo agliyo zor yatistiriyom ah ah hep idare ediyom benim yorum yapmaya konuşmaya hakkım yokmuş hep onu savunursam iyiyim ama bazen bende patliyom napim hemen vuruyo allha haval ediyorum zaten oda biliyo bunu

Vicdansız kuzum yapar işte yavrumu görsen nasıl agliyo beni biliyo hissediyo ben ağlayınca oda agliyo onuda maruz bırakıyorum onun için susuyom işte napim yoksa çok pis agliyo korkuyom bişey olcak diye öle iç cekiyo ki kendimi zor tutuyom ona dalmamak için

Aynn cnm
Allah belasını verir umarımm

Canım şimdilik benim eşim korunuyor amabende güvenemiyorum bende burda durayım da tavsiyeleri alayım🤣🤣
hayırlı geceler canlarım ❤️❤️
Kızlar sonunda eşimi korunmaya ikna ettim ama spirala karşı neden bilmiyorum ama spiral dışında korunmama izin verdi ama ben nasil daha sağlıklı korunabilecegim konusunda kararsızım bana yardımcı olursanız sevinirim önerilerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar