Korunmak için ne yaliyosunuz bayanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hafsanur tarafından oluşturulan Korunmak için ne yaliyosunuz bayanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,937 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Korunmak için ne yaliyosunuz bayanlar
Konbuyu başlatan Hafsanur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bebişimin annesiyim

Nisaa

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilk oglu dan sonra 8 sene sipralle korudum son ra çıkarttım 5 ayımdan sonra hamile kaldım ikinci oglu oldu sonra yeniden taktırdım10 sene sipralle korudum sonra çıkarım 1 sene sonra hamile kaldım ama zatan ben üçün cüyü çok kararsızım olsun yada olmasındiye birazda ondan öyle oldu ama herkese farklı olabiliyor kimine yarıyor kimine yaramıyor ben memnun kaldı bu üçüncü dogumumdan sonra Gine taktırmayı düşünüom bakalım artık

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilk oglu dan sonra 8 sene sipralle korudum son ra çıkarttım 5 ayımdan sonra hamile kaldım ikinci oglu oldu sonra yeniden taktırdım10 sene sipralle korudum sonra çıkarım 1 sene sonra hamile kaldım ama zatan ben üçün cüyü çok kararsızım olsun yada olmasındiye birazda ondan öyle oldu ama herkese farklı olabiliyor kimine yarıyor kimine yaramıyor ben memnun kaldı bu üçüncü dogumumdan sonra Gine taktırmayı düşünüom bakalım artık
Çuçuklar arasında baya yaş farkı varmış.Kəndimmi böylə isdədin?

Nisaa

Kayıtlı Üye
rank
Evet var biraz öyle oldu ama kötü oluyor yaşfarkının olması anlaşamıyorlar bide hadi tam çocuk büyüdü rahat edecek diyorsun hadi uzun zaman sonra yeniden sil başa dönüyoz

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Siprail diye düşunuyorum ben artik yapacak bisey yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kizimin biri 4 un içinde biri 3 e girdi diyeri 2 aylik

Kizimin biri 4 un içinde biri 3 e girdi diyeri 2 aylik
Pilim bitti yani artik beni cok yoruyorlar peşlerinden yetisemiyorum
Allah yardımcın olsun canım zor oluyor

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Evet var biraz öyle oldu ama kötü oluyor yaşfarkının olması anlaşamıyorlar bide hadi tam çocuk büyüdü rahat edecek diyorsun hadi uzun zaman sonra yeniden sil başa dönüyoz
Aynen öyle yaş farkı olunca anlaş mıyorlar benimde büyük oğlum 15 küçük oğlum 10 yaşında ve şimdi 8 haftalık hamileyim bakalım nasıl olacak

Bir çuçuğu olub da sprial takdıran oldumu.Çıkarıldıkdan nə zaman sonra hamilə kalmak oluyor?
Ne zaman hamile kalınır o kişiden kişiye değişiyor bazıları hemen kala biliyor bazıları Bi kaç ay sonra kalıyor

Tüm sayfalar yüklendi.