Sorum var Korunmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Naziko tarafından oluşturulan Korunmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,107 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Korunmak
Konbuyu başlatan Naziko
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Atilla's mom 😍

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar iliskidan korunmak icin saglikli yontam hangisi bi cozum bulmam lazim spiral yillarca kulandim kilo alyorum bide beyaz akinti cogalyo. Perzervativ esim istamiyo😔 siz nasil korunyosunuz tevsiyelar alim kizlarr
Deri altına yeridilen bi iğne gibi bi şey var 3 yıl hamilelikden koruyo, amma tam ne olduğunu bilmiyorum.

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Kizlar iliskidan korunmak icin saglikli yontam hangisi bi cozum bulmam lazim spiral yillarca kulandim kilo alyorum bide beyaz akinti cogalyo. Perzervativ esim istamiyo😔 siz nasil korunyosunuz tevsiyelar alim kizlarr
Biz kendi aramızda korunuyoruz canım, bişey kullanmıyoruz, sprial den korkuyorum brn, prezervatif te eşim isteniyor o yüzden öyle kendi aramızda korunuyoruz işte

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Eşin ile beraber bir doktora giderseniz sizin isteklerinize göre doktor uygun korunma yöntemini önerecektir.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar