Korunmak için ne yaliyosunuz bayanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hafsanur tarafından oluşturulan Korunmak için ne yaliyosunuz bayanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,938 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Korunmak için ne yaliyosunuz bayanlar
Konbuyu başlatan Hafsanur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bebişimin annesiyim

Nezihe Çiçek

Kayıtlı Üye
rank
Ben siprail taktirmak istiyom aranizda taktiran varmi hic nasil kolaymi herhangi bir sıkintisi varmı hangi korunma yöntemini öneriyorsunuz bana yardimci olun lutfen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne yapıyosunuz olucak tı yanış oldu
Ben hiç spiral kullanmadım ve tavsiye etmiyorumda çünkü eltim kullanıyordu ve spiral midesine kaçmıştı o haliyle hamile kaldı düşünün yani onun için doğal yollar varken vücuda gereksiz müdaheleye etmek doğru değil bence bizim korunma şeklimiz çok afedersiniz erkek kadının içine değil dışarıya boşalır bu şekilde 3 yıl hamile kalmadım sonra kendi isteğimizle çocuk istedik Elhamdülillah Rabbim nasip etti

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben siprail taktirmak istiyom aranizda taktiran varmi hic nasil kolaymi herhangi bir sıkintisi varmı hangi korunma yöntemini öneriyorsunuz bana yardimci olun lutfen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne yapıyosunuz olucak tı yanış oldu
Canım ben taktırdım kaydı durmadı bende onun için 3 doğumda kökünden çözüm yaptım bağlatim 4 sene içinde 3kere sezeryan oldum daha da 22 yaşındayım 😊

SADECE ÖZLEM

Kayıtlı Üye
rank
Bence arkadaşım en iyisi erkeğin korunması hiç zararı ziyanı da yok onlara parası giderse gitsin bizim sağlığımızdan daha önemli değil 😊

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.