Sorum var Korunurken Hamile kalma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ümmühan0128 tarafından oluşturulan Korunurken Hamile kalma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 662 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Korunurken Hamile kalma
Konbuyu başlatan Ümmühan0128
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Adet döngüm 35 gün geçen ay 1 hafta erken gördüm normalde adet günüm pazartesiydi daha hala olmadım sadece kasıklarım ağrıyor test yapmaya korkuyorum çünkü daha 13 aylık kızım var cesaret edemiyorum korunurken hamile kalan oldumu belirtileri nelerdi🥹🙈
Aaa hiç öyle birine denk gelmedim cnm .

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Canım adetim on gün geçti normalde hiç geçmezdi geciktimi hamileydim 🙄hic tedirgin olmadım normaldir dedim sonra eşim yinede test yapalım dedi yaptım ve sonuç hamileydim🤩🤩belirtileri bel ağrım coktu hani adet belirtileri nasılsa oda öyle gerginlik halsizlik hergun kontrol ediyordum bugün kesin olurum diye ama maalesef olmadım 😝😝

Ümmühan0128

Kayıtlı Üye
rank
Canım adetim on gün geçti normalde hiç geçmezdi geciktimi hamileydim 🙄hic tedirgin olmadım normaldir dedim sonra eşim yinede test yapalım dedi yaptım ve sonuç hamileydim🤩🤩belirtileri bel ağrım coktu hani adet belirtileri nasılsa oda öyle gerginlik halsizlik hergun kontrol ediyordum bugün kesin olurum diye ama maalesef olmadım 😝😝
Valla ben de korkuyorum sakin kalmaya çalışıyorum gelcek gibi diyorum bilemiyorum ama inşallah yoktur

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Adet döngüm 35 gün geçen ay 1 hafta erken gördüm normalde adet günüm pazartesiydi daha hala olmadım sadece kasıklarım ağrıyor test yapmaya korkuyorum çünkü daha 13 aylık kızım var cesaret edemiyorum korunurken hamile kalan oldumu belirtileri nelerdi🥹🙈
Korunma derken geri çekilme yönteminden mi bahsediyorsun canım ☺. Eğer öyle ise oğlum 15 aylık iken ikinci miniğe gebe kaldım şuan 29 haftalık gebeyim 😂😂 . Belirtiler bende sol kaşığı giren ani sancı ve kramplar , mide bulantısı göğüste aşırı hassasiyet öyle ki oğlumu emzirirken bile canım çok yanardı

Ümmühan0128

Kayıtlı Üye
rank
Korunma derken geri çekilme yönteminden mi bahsediyorsun canım ☺. Eğer öyle ise oğlum 15 aylık iken ikinci miniğe gebe kaldım şuan 29 haftalık gebeyim 😂😂 . Belirtiler bende sol kaşığı giren ani sancı ve kramplar , mide bulantısı göğüste aşırı hassasiyet öyle ki oğlumu emzirirken bile canım çok yanardı
Prezervatif ile korunuyorduk canm inşallah yoktur sadece bende bel ve kasık ağrım var

Ümmühan0128

Kayıtlı Üye
rank
İns
Yaa o zaman düşük bir ihtimal kuzum endişe etme olursun büyük ihtimalle
İnşallah canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende kızım 13 aylıkken hamile kaldım şimdi 20 aylık diğerine de şuan 32 haftalık hamileyim benim aşırı bel sırt ve kasık ağrım vardı onun dışında bişeyim yoktu
Benimde öyle ya 🥹
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende kızım 13 aylıkken hamile kaldım şimdi 20 aylık diğerine de şuan 32 haftalık hamileyim benim aşırı bel sırt ve kasık ağrım vardı onun dışında bişeyim yoktu
Benimde öyle ya 🥹

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar