Sorum var Korunurken Hamile kalma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ümmühan0128 tarafından oluşturulan Korunurken Hamile kalma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 693 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Korunurken Hamile kalma
Konbuyu başlatan Ümmühan0128
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Adet döngüm 35 gün geçen ay 1 hafta erken gördüm normalde adet günüm pazartesiydi daha hala olmadım sadece kasıklarım ağrıyor test yapmaya korkuyorum çünkü daha 13 aylık kızım var cesaret edemiyorum korunurken hamile kalan oldumu belirtileri nelerdi🥹🙈
Cnm benim kuzen de senin gibi korunuyordu hatta nerdeyse hiç bilmedi hamile olduğunu şimdi doğum yaptı çocuğu oldu 🤷 hakkında hayırlısı olsun

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Adet döngüm 35 gün geçen ay 1 hafta erken gördüm normalde adet günüm pazartesiydi daha hala olmadım sadece kasıklarım ağrıyor test yapmaya korkuyorum çünkü daha 13 aylık kızım var cesaret edemiyorum korunurken hamile kalan oldumu belirtileri nelerdi🥹🙈
Kesin sonuç için adet gecikmeni beklemen lazım canım rabbim hayırlısını versin inşallah

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Bende korunurken ve hiç istemeden kaldım canm belirtilerimde aynı seninki gibiydi

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Oldu canım hemde 2 defa ben korunduğumu zannederken meğer hamileymişim ve 2 defa bu şekilde hamile kaldım

Tüm sayfalar yüklendi.