Koruyucu aile

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gündemdeki Konular & Haberler kategorisinde Mervercan tarafından oluşturulan Koruyucu aile başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,888 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 14 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gündemdeki Konular & Haberler
Konu Başlığı Koruyucu aile
Konbuyu başlatan Mervercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
ama o cocuklar kimseye verilmicekmiş devlet himayesi altinda olacaklarmiş diye duymuştum haberlerde yani evlatlik yada koruyucu aileye verilmiyecek diye biliyorum
Bende dün bşr kadının videosunu izledim ama bilmiyorum tam olarak açıklama geldi mi gelmedi mi

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bu sadece depremzede çocuklar için olan bir başvuru değil. Tabiki öncelik onların lakin binlerce terkedilmiş, ailesi olmayan bebek ve çocuklar var. Biz bunları gözeterek bu başvuruda bulunduk

Kızlar depremzede çocuklara koruyucu aile olmak için başvuru yaptık. O kadar heyecanlıyım ki Rabbim inşallah hayırlısını versin😍
Allah o yavruları iyi insanlarla karşılaştırsın 🤲🏻♥️ günlerdir tek duam o. Çok güzel bir düşünce Allah gönlündeki her Hayri nasip etsin.
ama aklıma takılan birşey var normalde evlat edinme şartlarında kendine ait ayrı oda olması gerekiyor diye biliyorum mesela benim oğlumun odası var şuanda ama başvuru yapılan yavru içinde ayrıca bir oda isteniyor diye biliyorum şuanki şartlar yine aynı mi

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Allah o yavruları iyi insanlarla karşılaştırsın 🤲🏻♥️ günlerdir tek duam o. Çok güzel bir düşünce Allah gönlündeki her Hayri nasip etsin.
ama aklıma takılan birşey var normalde evlat edinme şartlarında kendine ait ayrı oda olması gerekiyor diye biliyorum mesela benim oğlumun odası var şuanda ama başvuru yapılan yavru içinde ayrıca bir oda isteniyor diye biliyorum şuanki şartlar yine aynı mi
Evlat edinmek ve koruyucu aile olmak çok başka durumlar bitanem

azra05

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar depremzede çocuklara koruyucu aile olmak için başvuru yaptık. O kadar heyecanlıyım ki Rabbim inşallah hayırlısını versin😍
Bende cok istedim 2 evladım var esime o kadar söyledim kabul etmedi 10 aylık bebeğimle ikiz gibi bakarım dedim kardeş kardeş buyurler dedim ama ikna edemedim😭😭😭

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Bu sadece depremzede çocuklar için olan bir başvuru değil. Tabiki öncelik onların lakin binlerce terkedilmiş, ailesi olmayan bebek ve çocuklar var. Biz bunları gözeterek bu başvuruda bulunduk
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

cok guzel bi şey yapiyosun allah gönlunuze göre verir inşallah ama sorumluluk cok buyuk bunun altindan kalkabilirsen ne mutluki sana gulum kendi adima söylim ben yapamazdim galiba tabi mecbur kalinca insan yapiyo ama bi mecburiyet olmadan isteginle ALLAH rızası icin yapmak cok buyuk bişey vallahi tebrik ediyorum seni

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar