Kötü hastalandım 😨🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Kötü hastalandım 😨🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 838 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kötü hastalandım 😨🥺
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Dört gündür çok kötü boğaz ağrım var . Sesim tamamen kesildi . Bide öksürük var ve öksürünce her yanım kasılıyor karnıma ağrı giriyor çok kötü öksürüyorum. Bol bol su içiyorum çorba falan yapiyom limonlu çay falan içtim Ihlamur da kaynattim içtim. Ama bir türlü geçmiyor. Hastaneye de gitmek istemedim. Eşime de bulaşacak diye korkuyorum. Geçsin diye ne yapmalıyım başka 🥺😨

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Dört gündür çok kötü boğaz ağrım var . Sesim tamamen kesildi . Bide öksürük var ve öksürünce her yanım kasılıyor karnıma ağrı giriyor çünkü çok şiddetli öksürüyorum. Bol bol su içiyorum çorba falan yapiyom limonlu çay falan içtim Ihlamur da kaynattim içtim. Ama bir türlü geçmiyor. Hastaneye de gitmek istemedim. Eşime de bulaşacak diye korkuyorum. Geçsin diye ne yapmalıyım başka 🥺😨
Canım boğazına yazma bağla terliyince direk kesiyo boğaz ağrısını bide bol meyve ye canm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar