Sorum var Kötüyüz kızlar😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Agrin💕Zerya tarafından oluşturulan Kötüyüz kızlar😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,986 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kötüyüz kızlar😢
Konbuyu başlatan Agrin💕Zerya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Birseye ihtiyacınız varmi bana ozelden adres belirtebilirsin canım allahimin izniyle geçicek dualarimiz seninle sizlerle 🤲😔
Allah razı olsun 🙏 Bir an önce geçsin bitsin başka bişey istemiyoruz daha demin yine epey hissettik çoluk çocuk psikolojimiz bozuldu. Ses eşiğimiz diplerde, ağlamaktan, uykusuzluktan, yorgunluktan o kadar bitkiniz ki çocuklarımızın sorularına bile sabırla cevap verecek tahammülümüz kalmadı. Dün evime ugradim bir iki kıyafet alayım diye kaçar gibi girip çıktık 😢
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah dualarımız sizlerle🥺
Allah razı olsun 🙏

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Allah razı olsun 🙏 Bir an önce geçsin bitsin başka bişey istemiyoruz daha demin yine epey hissettik çoluk çocuk psikolojimiz bozuldu. Ses eşiğimiz diplerde, ağlamaktan, uykusuzluktan, yorgunluktan o kadar bitkiniz ki çocuklarımızın sorularına bile sabırla cevap verecek tahammülümüz kalmadı. Dün evime ugradim bir iki kıyafet alayım diye kaçar gibi girip çıktık 😢

Allah razı olsun 🙏
Cok zor kuzum siz sobasiniz bizse sizin etrafinizda isiniyoruz yanan sizsiniz ama bizde yanıyoruz inan aklimiz fikrimiz sizinle ordan baska bir yere gitme sansiniz varmi canim baska sehire

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Cok zor kuzum siz sobasiniz bizse sizin etrafinizda isiniyoruz yanan sizsiniz ama bizde yanıyoruz inan aklimiz fikrimiz sizinle ordan baska bir yere gitme sansiniz varmi canim baska sehire
Maalesef canım tek biz değiliz ki annemler, abimler, ablamlar... Eşim tarafı kayinbabamlar, gorumcelerim, kayinlarim bir sürü eviz. Şehirden çıkmamız imkansız gibi ama esim tek katlı müstakil ev arayışında kiraya geçmek için

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Maalesef canım tek biz değiliz ki annemler, abimler, ablamlar... Eşim tarafı kayinbabamlar, gorumcelerim, kayinlarim bir sürü eviz. Şehirden çıkmamız imkansız gibi ama esim tek katlı müstakil ev arayışında kiraya geçmek için
Anladim kuzum aynen müstakil ev daha iyi olucaktir RABBIM Ümmet-i Muhammed'i korusun 🤲😔

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sabaha karşı çok kötü bir sarsıntıyla uyandık, gün boyu artçı sarsıntılar devam etti, ikinci dalgayı da yaşadık... Çoluk çocuk perişan oldu herkes kimse evine dönmeye cesaret edemiyor. Yıkılan binalar, ölen insanlar, telef olan hayvanlar... Lütfen dua edin tekrarlamasın, çocuklarımızın psikolojisi alt üst oldu, biz zaten çok kötüyüz onları korumak için tüm çabamız 😢😢
Allah yardımcınz olsun 😔 tüm Türkiye mahf olduk sızın acnz hepimizin acısı 😔

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür kimsemize bişey olmadı ama iyi degiliz Demetim. Sürekli sarsıntıyla irkiliyoruz, çocuklarımızı bırakıp lavaboya bile gidemiyoruz. Artçılar hiç durmadı... Arkadaşımın halası, amcasınin cenazesi bulundu bugün ruh sağlığımız çok kötü 🥺 abimle eşim yardım için Adıyaman'a gitmişti bugün. Eşim geldiğinden beri kendi kendine ağlıyor 🥺🥺
ayy ağlanmazmi yemin ediyorum bende durmadan ağliyorum görmedigim halde heleki senin eşin gidip görmuş ve şahit olmus bunca olaya insanda piskoloji diye bişey kalmazki allah yar ve yardimciniz olsun gulum cocuklarina kendine dikkat et

Kızlar sabaha karşı çok kötü bir sarsıntıyla uyandık, gün boyu artçı sarsıntılar devam etti, ikinci dalgayı da yaşadık... Çoluk çocuk perişan oldu herkes kimse evine dönmeye cesaret edemiyor. Yıkılan binalar, ölen insanlar, telef olan hayvanlar... Lütfen dua edin tekrarlamasın, çocuklarımızın psikolojisi alt üst oldu, biz zaten çok kötüyüz onları korumak için tüm çabamız 😢😢
hic kolay bişey degil allah yardimciniz olsun tv de uzmanlar artci sansitilarin uzun bi süre devam edebilecegini söylüyolar bu zamana kadar 1789 artci sansinti olmuş ve bu yine devam edecek üzul yada korkman icin demiyorum ama dikkatli olmakta fayda var diye diyorum ama allah işte ne yazmişsa anlimiza onu yaşicaz demekki sizinde imtihaniniz bu sabretmekten başka bişey gelmez elinizden

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar