Kucağıma aldım 😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice❤️Ayşe Selen tarafından oluşturulan Kucağıma aldım 😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 969 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 16 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kucağıma aldım 😍😍
Konbuyu başlatan Hatice❤️Ayşe Selen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

...

Moderator
Mod
rank
Kizlar bugün 12 gün okuyor kızım kuvozde ilk defa kucağıma aldım ve emzirdim o kadar güzel bir duyguydu ki anlatamam sanki ilk defa anne olmuş gibi acayipte heyecanlıydım Allah hepimize sağlıklı sıhhatli evlatlar versin inşallah 🥰
Amin.Ay canım çok sevindim.Rabbim sağlıkla büyümesini nasip etsin.😘

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bugün 12 gün okuyor kızım kuvozde ilk defa kucağıma aldım ve emzirdim o kadar güzel bir duyguydu ki anlatamam sanki ilk defa anne olmuş gibi acayipte heyecanlıydım Allah hepimize sağlıklı sıhhatli evlatlar versin inşallah 🥰
Hadi gözün aydın Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip eylesin inşaallah bence de anneliğin en güzel yanı emzirmek 🤗🤗

Smyrmry

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle oluyor bende prematüre annesi olarak doğurdum ama bisey anlamadım ta ki kuvezde çıkmadan emzirme eğitime gittiğim o ilk gün kucağıma ilk aldığım gün çok değişik çok güzel bir duygu ozaman anne olduğumu anladım 😍 Bi an önce kavuşursun bebişi ne inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.