Küçük bir kaza geçirdim hamileyim

• Konbuyu başlatan Fatma...
  • Toplam 3 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatma... tarafından oluşturulan Küçük bir kaza geçirdim hamileyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 767 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Küçük bir kaza geçirdim hamileyim
Konbuyu başlatan Fatma...
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Derya46
F

Fatma...

Guest
Yarim saat kadar önce arac kazasi gecirdim arka koltukta oturuyodum ön koltuğa ağzımı çarptım sadece onun dışında herhangi biryerimi vurmadim ama cok korktum ağladım suan kasiklarimda ağrı var normaldede ara ara oluyodu ama bu biraz uzun sürdü 6+6 dayım bisey olurmu hastaneye gitmem gerekirmi acaba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence git rahimde kanama var olup olmadigini gorurler

Son düzenleme:

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
B
Yarim saat kadar önce arac kazasi gecirdim arka koltukta oturuyodum ön koltuğa ağzımı çarptım sadece onun dışında herhangi biryerimi vurmadim ama cok korktum ağladım suan kasiklarimda ağrı var normaldede ara ara oluyodu ama bu biraz uzun sürdü 6+6 dayım bisey olurmu hastaneye gitmem gerekirmi acaba

Çok geçmiş olsun canm bnce görünmelisin

Derya46

Kayıtlı Üye
rank
cok

Gecmis olsun canim inşaallah bisey yoktur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar