Küçük bir sinir krizi bebege zarar verir mi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İnci GÖKTUĞ tarafından oluşturulan Küçük bir sinir krizi bebege zarar verir mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,378 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Küçük bir sinir krizi bebege zarar verir mi?
Konbuyu başlatan İnci GÖKTUĞ
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

İnci GÖKTUĞ

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba 9 haftaligim ve dun sabah esimle tartistim kucuk bir sinir krizi gecirdim yani cok agladim bagirdim. Bebegime bir sey olur mu ? 🤦

İnci GÖKTUĞ

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim bilgilendirdiginiz icin cok stresli bir süreç hormonlardan dolayi dediginiz gibi sakin kalmaya çalışmak ve takintiyi birakmak gerekiyor🌸

Hemsireanne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba 9 haftaligim ve dun sabah esimle tartistim kucuk bir sinir krizi gecirdim yani cok agladim bagirdim. Bebegime bir sey olur mu ? 🤦
Insallah olmuyordur çünkü ben daha hamileligimi öğrenmeden basladim ağlama krizlerine sinir krizlerine şimdi biraz daha normale döndüm ama diyorum ki ben ben değilmişim

Reyhan

Kayıtlı Üye
rank
Bişey olmaz ben ilk hamileliğimde bebeğime 6 aylık hamileyken kardeşim kaynımla kaçtı ve 3-4 gün boyunca bişey yiyemedim ağladım 3 kilo verdim 3 günde ama şuan gayet iyi 4 yaşında

Nərmin

Kayıtlı Üye
rank
Onların o minik canları herşeyi hissediryor . Bende çok oldu ama sakin olmalıyız biz üzülünce onlarda üzülüyor 😚🧸

Kendimce

Kayıtlı Üye
rank
Ben gebeligimden bu yana 4 defa kriz gecirdim, araliklarla saatlerce agladigimi biliyorum. Cok sukur bebegim iyi ama etkileniyorlar sakin kalmaya calismaliyiz zor biliyorum ama bebegimiz icin yapmaliyiz ❤

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Olmaz diye tahmin ediyorum ama hissederler diye de duymuştum hamilelik döneminde hormonlar yüzünden ruh hali sürekli değişkenlik gösterir ama sen hiç birşey için canını sıkma canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar