Kulagınin arkasında şişlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hafsanur tarafından oluşturulan Kulagınin arkasında şişlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 630 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kulagınin arkasında şişlik
Konbuyu başlatan Hafsanur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hafsanur

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
İdare eder bende kuzum. Ne iyiyim ne çok kötü aralarda geziyorum öyle
Allah'ım iyilikler versin inşallah canım benim ❤️
Sabret her ne derdin var ise rabbim feraha erdirsin kurtarsın inşaallah hem ne demiş peygamber efendimiz" hüzün benim yoldaşımdir" diyor o hüzün de sabredenlerin hüznü kuzum bizim yazgimizda sabır da var hüzün de Rabbim her daim sabredenlerden eylesin inşallah 🤲🤲❤️❤️❤️❤️

Çayırgülü

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar acil cevap verin nolur kızım 1 yaşına girmeye 10 günü kaldı sağ kulağının arkasında yağ bezesi gibi bisey oluşmuş boncuk gibi yuvarlak ve sert bazen damar gibi yeşeriyo başına gelen varmi
Bnm yeğenimdede vardı kirli kan orada toplanmış dedi ilaç verdi iki güne geçti... Enfeksiyon vücuttan atılınmayınca birikirmiş şuan aynısı ablamda da oldu antibiyotik içiyor... Korkma ALLAHIMın izniyle temiz çıkar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Allah'ım iyilikler versin inşallah canım benim ❤️
Sabret her ne derdin var ise rabbim feraha erdirsin kurtarsın inşaallah hem ne demiş peygamber efendimiz" hüzün benim yoldaşımdir" diyor o hüzün de sabredenlerin hüznü kuzum bizim yazgimizda sabır da var hüzün de Rabbim her daim sabredenlerden eylesin inşallah 🤲🤲❤️❤️❤️❤️
Ne güzel söyledin canım inşallah rabbiö bir an önce o huzuru bahşeder bana olmasa bile ailemin içine bir an önce gelmesi lazım

süreyya çay

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar acil cevap verin nolur kızım 1 yaşına girmeye 10 günü kaldı sağ kulağının arkasında yağ bezesi gibi bisey oluşmuş boncuk gibi yuvarlak ve sert bazen damar gibi yeşeriyo başına gelen varmi
benim kızımında boynunda çıktı.geçirdiği enfeksiyon sonucu kalmış.büyük ihtimal enfeksiyon sonucu kalmıştı.yine doktora götür ama kötü bişey oldugunu sanmıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar