Kulagınin arkasında şişlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hafsanur tarafından oluşturulan Kulagınin arkasında şişlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 638 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kulagınin arkasında şişlik
Konbuyu başlatan Hafsanur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hafsanur

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Son düzenleme:

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar acil cevap verin nolur kızım 1 yaşına girmeye 10 günü kaldı sağ kulağının arkasında yağ bezesi gibi bisey oluşmuş boncuk gibi yuvarlak ve sert bazen damar gibi yeşeriyo başına gelen varmi
Benim kızımdada var Dr goturdun korkulcak bişey değil lef bezesi dedi zamanla kaybolucakmis cnm benim kızıma 4 ayllikken cikmisdi şuanda küçükleri biraz dediğim gibi zamanla kaybolucakmis korkma

süreyya çay

Kayıtlı Üye
rank
Gittim cnm ben bugün let bezi dedi ilaç yazdı onları kulan dedi geçmezse başka hastaneye havale edicek birde o doktora gözük dedi cnm benim korkulucak bisey yok muş şükür antibiyotik ilaç yazdı bide günlük mesaj yap dedi
antibıyptıkle gecmezse bıle korkma.benım kızımınkı gecmedı.bendede var gecmedı bazıları inatcı oluyo.hani gecmezse panık yapma dıye dedım.bizide üniversite hastanesine sevk etmıslerdi geçmeyınce.orda da tahlil yapıldı sonra takip bırakıldı

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Gittim cnm ben bugün let bezi dedi ilaç yazdı onları kulan dedi geçmezse başka hastaneye havale edicek birde o doktora gözük dedi cnm benim korkulucak bisey yok muş şükür antibiyotik ilaç yazdı bide günlük mesaj yap dedi
Oh çok şükür ne kadar sevindim gerçekten inşallah da ilaç fayda eder de geçer canm dediklerini harfiyen dene ❤️

Hafsanur

Kayıtlı Üye
rank
antibıyptıkle gecmezse bıle korkma.benım kızımınkı gecmedı.bendede var gecmedı bazıları inatcı oluyo.hani gecmezse panık yapma dıye dedım.bizide üniversite hastanesine sevk etmıslerdi geçmeyınce.orda da tahlil yapıldı sonra takip bırakıldı
Evet bizide üniversiteye sevk etti bizde antep de oturuyoruz antep in neresindedi desin cnm sen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar