Kulak deldirme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep'in annesii tarafından oluşturulan Kulak deldirme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 956 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kulak deldirme
Konbuyu başlatan Zeynep'in annesii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep'in annesii

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhaba arkadaşlar nasılsınız ben kızımın kulağını deldirmek istiyorum da bunun için bir zaman var mı ben küpe takamıyorum kulağım yara oluyor bana zamansız deldirme olmuştur diyorlar zaman dediğim nar çiçek açımı filan gibi
Merhaba çevremde herkes bebekken deldirip taktırdı bende hala beklemedeyim bakalım takip edyrm soruyu 😂

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar nasılsınız ben kızımın kulağını deldirmek istiyorum da bunun için bir zaman var mı ben küpe takamıyorum kulağım yara oluyor bana zamansız deldirme olmuştur diyorlar zaman dediğim nar çiçek açımı filan gib
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuyumcu benim kızın kulağını delmedi iki buçuk üç yasa yakın delinir en sağlıklısı o dedi

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba çevremde herkes bebekken deldirip taktırdı bende hala beklemedeyim bakalım takip edyrm soruyu 😂
Olmadı canım kızım korkuyorum dedi eczacı yapmadı biraz daha bekleyin dedi çok üzüldüm

Kuyumcu benim kızın kulağını delmedi iki buçuk üç yasa yakın delinir en sağlıklısı o dedi
Canım eczanede deliniyor ama işte benim kızım korkuyorum dedi eczacı yapmadı

Merhaba arkadaşlar nasılsınız ben kızımın kulağını deldirmek istiyorum da bunun için bir zaman var mı ben küpe takamıyorum kulağım yara oluyor bana zamansız deldirme olmuştur diyorlar zaman dediğim nar çiçek açımı filan gibi
1 yaştan sonra daha iyi olur canım benim babam deliyor kulak ve o biliyor yani bu işleri kulak yapısı otursun demişti kızım in ve 1 yaşında deldi hiçte zorlanmadım iyi de oldu

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Olmadı canım kızım korkuyorum dedi eczacı yapmadı biraz daha bekleyin dedi çok üzüldüm

Canım eczanede deliniyor ama işte benim kızım korkuyorum dedi eczacı yapmadı
Yaaa desene daha bekleyeceksn bnde bir yaş gibi düşünüyorim ama bakalım ya

Yaaa desene daha bekleyeceksn bnde bir yaş gibi düşünüyorim ama bakalım ya
Biraz daha bekle cnm üzülme ya

Tüm sayfalar yüklendi.