Kurtaj düşük

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Kurtaj düşük başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,161 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kurtaj düşük
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Damla ipek

Kayıtlı Üye
rank
8 ay önce düşük yaptım.1 aylıktı ondan sonra korunduk 4 aydır deniyoruz ama olmuyor.acaba kürtaj olduğum için mi olmuyor eltim de aynı dönemde düşük yaptı ve 1 aylıktı kendi kendine düştü ve 2 ay sonra gebe kaldı o kürtaj olmadi.ben niye gebe kalamadim anlamadım şu an onunki 6 aylik
Canım bende 1 yıl istedim olmuyordu ve yaşım küçüktü hala küçük şuan 22 yaşındayım ozaman 20 falandım doktora gittim alttan baktı hiç birseyin yok dedi 6 ay sonra olmazsa eşinle birlikte gel dedi ve tam 6 ay doldu 7 ay hamile olduğumu öğrendim sonra 10 haftalıkken kalbi durdu kürtaj oldum sebebi belli değil ama bizlik değilmiş tam şuan 7 ay geçti ve çok şükür 18 haftalık hamileyim Allahın izniyle oğlum olacak bnm doktorum dedi kürtaj olunca hamile kalmak daha çok arıyormuş istersen Google yaz bak ordada öyle yaziyo bn çok araştırdım

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende 1 yıl istedim olmuyordu ve yaşım küçüktü hala küçük şuan 22 yaşındayım ozaman 20 falandım doktora gittim alttan baktı hiç birseyin yok dedi 6 ay sonra olmazsa eşinle birlikte gel dedi ve tam 6 ay doldu 7 ay hamile olduğumu öğrendim sonra 10 haftalıkken kalbi durdu kürtaj oldum sebebi belli değil ama bizlik değilmiş tam şuan 7 ay geçti ve çok şükür 18 haftalık hamileyim Allahın izniyle oğlum olacak bnm doktorum dedi kürtaj olunca hamile kalmak daha çok arıyormuş istersen Google yaz bak ordada öyle yaziyo bn çok araştırdım
Teşekkür ederim Rabbim hayırla kucağına almayı nasip etsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlk öncə keçmiş olsun.Özünmü saldırdın ya kəndiliyindən düşdü.İNŞallah olar sıxma canını
Kendiliginden

8 ay önce düşük yaptım.1 aylıktı ondan sonra korunduk 4 aydır deniyoruz ama olmuyor.acaba kürtaj olduğum için mi olmuyor eltim de aynı dönemde düşük yaptı ve 1 aylıktı kendi kendine düştü ve 2 ay sonra gebe kaldı o kürtaj olmadi.ben niye gebe kalamadim anlamadım şu an onunki 6 aylik
Stres yapma canım inşallah rabbim en kısa zamanda sana da hayırlı bi evlat nasip eder

Tüm sayfalar yüklendi.