Sorum var kurtaj oldum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan kurtaj oldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,159 kez görüntülenmiş, 103 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı kurtaj oldum
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Sende canim benim rabbim kızını sana bağışlasın ufaklığa uzun ömürler versin 🤲🙏🌹
amin canim benim Rebbim hepimizin evlatlarni bize baxislasin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun Rabbim bida yaşatmasın inşallah her şerde vardır bir hayır 😔
tesekur edirim canim

Rica ederim kuzum sen nasılsın iyi misin ağrın var mı
evet canim biraz agrim var o yuzden fazla giremedim bura ilac vermis doktor onu iciyorim sen naslsin kayra nasil

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
amin canim benim Rebbim hepimizin evlatlarni bize baxislasin

tesekur edirim canim

evet canim biraz agrim var o yuzden fazla giremedim bura ilac vermis doktor onu iciyorim sen naslsin kayra nasil
Ya inslqlqh hemen geçer canım ağrıların. Kayra da çok mızmız demeye kalmadı ağlıyor yine 🥺4 gündür böyle valla feleğim şaştı evde

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Ya inslqlqh hemen geçer canım ağrıların. Kayra da çok mızmız demeye kalmadı ağlıyor yine 🥺4 gündür böyle valla feleğim şaştı evde
belki dis cikaryor canim

Geçmiş olsun canım tekrar tekrar böyle oluyorsa araştırmıyor mu dr neden ya ne sebep aynı durumu yasiyorsun
ilkes boyle oldu canim bir kizim var kiimnan once bir bebegmi kalbi durmusdu bos kese ilkes oldu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
belki dis cikaryor canim

ilkes boyle oldu canim bir kizim var kiimnan once bir bebegmi kalbi durmusdu bos kese ilkes oldu
Banada öyle geliyor canım ateşi çıkıyor , dün tam 8 kez büyük tuvaletini yaptı ne katı ne sıvı şekilde , bugün yine ateşi çıktı çok huysu sürekli emmek istiyor ağzı sürekli goguunden olacak anca o zaman rahat ediyor durmadan inliyor gibi sesler çıkarıyor 🥺🥺

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Banada öyle geliyor canım ateşi çıkıyor , dün tam 8 kez büyük tuvaletini yaptı ne katı ne sıvı şekilde , bugün yine ateşi çıktı çok huysu sürekli emmek istiyor ağzı sürekli goguunden olacak anca o zaman rahat ediyor durmadan inliyor gibi sesler çıkarıyor 🥺🥺
aysuda ishal olmusdu atesi vardi 3 gun oyle davam eti amma dis yok sabebi ne bilemedim

cok kecmis olsun canim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
aysuda ishal olmusdu atesi vardi 3 gun oyle davam eti amma dis yok sabebi ne bilemedim

cok kecmis olsun canim
Geçmiş olsun kuzum acaba salgına filan mı kapildilar anlamadım ki Kayranin damagi baya sis dış etleri ama bakalım

Tüm sayfalar yüklendi.